Seed and Bean

21.03.2018, komentárov 0, v kategórii Brands

Seed and Bean

Pochutnať si na lahodnom kúsku kvalitnej čokolády je vždy príjemným zážitkom. Keď sa k nemu pridá pocit, že sú vďaka tejto celosvetovo obľúbenej pochúťke podporované najmä malé farmy a lokálni dodávatelia, zážitok bude ešte o čosi lepší. :)

Britská čokoládovňa Seed and Bean prišla na trh pomerne nedávno, v júni 2005, a priniesla so sebou myšlienku ponúkať etické sladkosti. Zamerali sa najmä na využívanie organických ingrediencií od malých dodávateľov a odvážne sa pustili do nových chutí, ktoré sa v cukrárstve vyskytujú len zriedka.  Na rozdiel od veľkých tovární na čokoládu, ktorých produkcia je 20 000 až 50 000l čokolády na várku, v spoločnosti Seed and Bean je to len 45l, čo z nich robí pravého remeselného výrobcu čokolády. Vďaka osobnému kontaktu s pestovateľmi a dodávateľmi kakaa je oveľa jednoduchšie ponúkať im pomoc v podobe odovzdávania 25- ročných skúsenosti v oblasti pestovania kakaovníka.  Produkcia  tak prináša lepšie výnosy a jemnejšie kakao lepšej kvality.

Čokoláda Seed and Bean  je vyrábaná priamo vo Veľkej Británii,  čo znamená, že nemusí cestovať dlhé kilometre  v chladiacich boxoch. Jej výroba ponúka pracovné miesta a odkontrolovať každú várku lahodnej čokolády je oveľa jednoduchšie. Seed and Bean tak ručí za skvelú chuť každej tabuľky!

Čokoláda robí ľudí šťastnejšími a šťastní ľudia robia tento svet lepším. Použitím organických surovín a zároveň podporou Fairtrade produkcie, prispieva Seed and Bean k menšej záťaži životného prostredia a teda aj menšej záťaži na ľudské zdravie. Je možné spoľahnúť sa na to, že čokoláda je od svojich úplnych začiatkov až po moment, kedy sa vám rozplynie v ústach, 100%- ne organická.

Ponuka výrobkov je veľmi pestrá (a to nie len vďaka krásne farebným obalom :) ). Miešajú sa v nej rôzne typy čokolád dochutené nezvyčajnými ingredienciami a ich kombináciami. Aromatický fenikel, morská soľ, chilli a limetka či levanduľa- to je len zlomok toho, čím vás Seed and Bean dokáže prekvapiť.  Skvelou správou je, že všetky čokolády sú vegetariánske, niektoré druhy aj vegánske, čo veľkú časť populácie určite poteší.

Ochutnajte organickú čokoládu Seed and Bean a nechajte sa presvedčiť o jej výnimočnosti.

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené