• Caption

  Chutná sezónna ponuka!

  Jedinečné kúsky, ktoré inde nekúpite

  Pripravili sme pre vás výber najlepších dobrôt z nášho sortimentu. Nájdete v ňom najchutnejšie medovníky pečené v Norimbergu, švajčiarsky nugát, nemecký marcipán a mnoho iných nenapodobiteľných chutí.

  Spoznajte našu sezónnu zbierku pochutín, sladkosti, originálneho alkoholu a odhaľte tak mnohé pokušenia. Darujte svojim blízkym chuť a kvalitu!

 • Mnoho možností obdarenia, ktoré vám budú po chuti

  Elegantné vyrobené darčekové koše na mieru

  Mnoho možností obdarenia, ktoré vám budú pochuti!

  Prekrásny, praktický a veľkolepý darčekový kôš na mieru a ho donáška vyriešia problém naliehavej kúpy darčeka, pomôže vyjadriť presne to, čo chcete dosiahnuť spojením kvalitného a chutného jedla, prémiového alkoholu a neodolateľných sladkých dobrôt.

  Darujte najlepšie tradície jedál a nápojov. Darujte znamenité dary a darčekový kôš na mieru. Darujte prepychový a jedinečný pocit nového a nezmazateľného gastronomického zážitku. Darujte potešenie.

 • Pôžitok z výberu. Pôžitok z chuti

  Moderné a štylové darčekové koše Bratislava

  Pôžitok z výberu. Pôžitok z chuti

  Kvalitné vína, chutné lahôdky a široká ponuka maškŕt sú tým, čo robí život štýlovým a zmyselným. Preto radi prinášame chute a vône, ktoré dokážu vzbudiť skutočné nadšenie, prenášajúc jedinečné a nezabudnuteľné nuansy spomienok a pocitov.

  Ponúkame vám príležitosť vybrať si vyrobené či navrhnúť celkom nové darčekové koše pre tých, ktorí zbožňujú výborné a chutné jedlo alebo prémiový alkohol. Buďte jedineční a vychutnávajte si život ako gurmán!

Wellenmark — kamenná darčeková predajňa a eshop s darčekovými košmi, čokoládou a delikatesami

Wellenmark — miesto, kde vznikajú darčeky, obchod pre tých, ktorí si cenia svoj čas a pohodlie. Vytvorili sme ho, aby ste mohli nakúpiť darčekový kôš kedykoľvek a za akýchkoľvek okolností v čo najkratšom čase. Aby ste si vychutnali rozmanité chute dobrôt bez opúšťania domova alebo kancelárie.

Sme tu pre firemných zákazníkov aj jednotlivcov; každého z vás pozývame na fantastickú prehliadku našim virtuálnym výkladom, v ktorom vám predstavujeme sladkosti a radu navrhnutých darčekových košov s maškrtami pre vašich priateľov, príbuzných, nadriadených, kolegov, klientov či obchodných partnerov.


Viac o nás

V našej darčekovéj predajni získate ručne balené darčekové koše s maškrtami exkluzívnych značiek – prekvapíte aj potešíte nimi obdarovaných a umocníte veselú atmosféru oslavy. Ukryté spojenie chutného alkoholu a sladkých maličkostí v sebe správne uchováva dar zmeniť každú slávnosť na neopakovateľné chvíle. Originálny dizajn, vrcholová kvalita každej z ingrediencií, no tiež ich znamenitosť prispievajú k tomu, aby bol váš dar vďačne prijatý a dodal oslave jedinečnú príchuť.

Naše značky

Zľavnené produkty

© 2009-2016. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené