• Mnoho možností obdarenia, ktoré vám budú po chuti

  Elegantné vyrobené darčekové koše na mieru

  Krásny a praktický darčekový kôš na mieru a ho donáška vyriešia problém naliehavej kúpy darčeka, pomôže vyjadriť presne to, čo chcete dosiahnuť spojením kvalitného a chutného jedla, prémiového alkoholu a neodolateľných sladkých dobrôt.

  Vytvorte si darčekový kôš na mieru

 • Iba tie najlepšie značky a rýchla donáška!

  Darčekové koše po celom Slovensku

  Iba tie najlepšie značky a rýchla donáška!

  Spoznajte našu zbierku pochutín, sladkosti, originálneho alkoholu a odhaľte tak mnohé pokušenia, ktoré vašu túžbu nechávajú žiadostivou po tých najvyhľadávanejších slastiach, aby ste vytvorili zmyselnú a slávnostnú atmosféru.

  Pozrite si naše darčekové koše

Darčekový kôš, čokoláda, delikatesy a nápoje pre Vás
Kamenná darčeková predajňa a eshop s darčekovými košmi

Zavolajte nám: 0948 041 143

Wellenmark — miesto, kde vznikajú darčeky, obchod pre tých, ktorí si cenia svoj čas a pohodlie. Vytvorili sme ho, aby ste mohli nakúpiť darčekový kôš kedykoľvek a za akýchkoľvek okolností v čo najkratšom čase. Aby ste si vychutnali rozmanité chute dobrôt bez opúšťania domova alebo kancelárie.

Sme tu pre firemných zákazníkov aj jednotlivcov; každého z vás pozývame na fantastickú prehliadku našim virtuálnym výkladom, v ktorom vám predstavujeme sladkosti a radu navrhnutých darčekových košov s maškrtami pre vašich priateľov, príbuzných, nadriadených, kolegov, klientov či obchodných partnerov.

Viac o nás

V našej darčekovéj predajni získate ručne balené darčekové koše s maškrtami exkluzívnych značiek – prekvapíte aj potešíte nimi obdarovaných a umocníte veselú atmosféru oslavy. Ukryté spojenie chutného alkoholu a sladkých maličkostí v sebe správne uchováva dar zmeniť každú slávnosť na neopakovateľné chvíle. Originálny dizajn, vrcholová kvalita každej z ingrediencií, no tiež ich znamenitosť prispievajú k tomu, aby bol váš dar vďačne prijatý a dodal oslave jedinečnú príchuť.

Naposledy kúpené produkty

 • Momentálne nie sú žiadne najpredávanějšie produkty.
 • Momentálne niesú žiadne novinky.
© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené