Darčekové koše

Darčekový kôš pre mužov a pre ženy. Výroba a donáška

Darčekový kôš musí byť atraktívny a neobvyklý – aby potešil - vytúžený. Aby bol s nadšením prijatý; zaujímavý. Aby bol čo najrýchlejšie rozbalený; praktický a darovaný so zámerom.

Jednoducho len to, čo ponúkame: jedinečne navrhnuté darčekové koše pre mužov a pre ženy, ktoré pozoruhodným spôsobom vyjadria vaše pocity a predstavy. Výstižné a dojemné, štýlovo naaranžované, s podrobne vyberaným obsahom – takýto dar, vyvolávajúci iba kopec krásnych pocitov, je symbolom uznania pre toho, kto je oslávencom. Ponúkame pozoruhodne širokú voľbu: darčekový kôš pre muža, pre ženu a rôzne navrhnuté sády, vhodné pre rozličné oslavy.

Šikovne navrhnuté darčekové koše Wellenmark sú ukážkou originálnych nápadov, štýlu a vkusného dizajnu. Rozžiaria oslavu, dodajú jej želanú atmosféru a pozoruhodnú sviatočnú náladu. Obdarúvanie sa zmení na drobné aristokratické matiné.

V našom obchode si môžete vždy vyladiť obsah, vzhľad a balenie darčekového koša – prípadne vytvoriť celkom nový, vlastný darčekový kôš na mieru pre konkrétnu príležitosť. Pre viac informácii o tomto, no aj o spôsoboch doručenia a informáciách o službách, navštívte stránku “Zákaznícky servis” a “Korporátni zákazníci”.

Kontaktuje nás, alebo nám, prosím, zavolajte, pokiaľ máte akékoľvek otázky, alebo záujem o objednávku. Naši experti radi prijmu vaše telefonáty a pomôžu vám s výberom správneho darčeka a darčekového koša, ktorý vyhovejú vašim potrebám, chutiam a želaniam. Nakoniec ukončia objednávku sumarizáciou platby a metódy doručenia.

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené