Bonboniéry a balíčky

Bonboniéry a balíčky. Tie sa hodia vždy. Svojím vlastným spôsobom poukazujú na túžbu potešiť pri špeciálnej príležitosti oslávenca či hostiteľa. Takisto je to šikovná a milá pozornosť ku ktorémukoľvek darčeku, ale aj jednoduchý a populárny spôsob ako sa zavďačiť tým, ktorých si v živote vážite.

Vo svojej podstate je pritom nejedna bonboniéra hotovým darčekom v krásnom prevedení a balení, a vy s každým ďalším kúskom máte dôvod na dobrú náladu.

Vyberať bonboniéru znamená kupovať potešenie z čokolády, kúzlo oslavy a úsmevy pre tváre, ktoré ocenia vzácnosť neopakovateľne nádherného momentu.

Potešte teda seba a svojich milovaných bonboniérou s vintage motívom z rady Wellenmark. Lahodné čokoládové bonbóny s rozličnými náplňami, úhľadne naaranžované v krásnych škatuľkách neobyčajnej veľkosti a prevedenia, sú na to ako stvorené.

na stranke
Zobrazené 1 - 12 z 89 položiek

Naše obchody

Naše obchody

Nájdite si naše kamenné predajne

© 2009-2019. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené