Oblátky, sušienky, perníky

Oblátky, sušienky a perníky spolu s ďalšou tisíckou receptúr. Belgické, viedenské, britské, nemecké, americké… Chutné a chrumkavé, plnené aj neplnené, v rôznych chutiach a podobách. Sladké a znamenité maškrty. Nádherné a tak chutné. Obľúbené a veľmi cenené.

Wellenmark vám ponúka širokú paletu všetkých možných sladkostí. Jednoducho si vyberte to, čo je vám najviac po chuti. Nájdte u nás rôzne druhy sušienok, perníkov a perníčkvých sád, ich nápadité a veselé verzie, zatiaľčo čo vás bude nesmiernosť chute oblátok oblátkových rezov a ohromujúcich trubičiek okúzľovať svojou rozmanitosťou poliev.

Všetky z nich sa radia medzi jedny z tých najzaujímavejších produktov s charakteristickou kombináciou prísad, korenistých chutí a jedinečných receptúr. Sú to naozajstné umelecké diela, vytvorené v zmysle najlepších cukrárenských tradícií rozličných krajín. Ich rôznorodosť prekvapuje a chuť sa hodí do ktorejkoľvek obednej pauzy, sladkého bufetu na obchodných večierkoch či slávnosti.

Využite skvelú príležitosť zakúpiť si výnimočné cukrovinky slávnych značiek. Okúste výslovné aristokratické chúťky. Potešte seba a svojich najbližších nezabudnuteľnými prekvapeniami, ktoré budú napĺňať život malými radosťami, lahodnou rozmanitosťou a elegantnými formami.

na stranke
Zobrazené 1 - 12 z 50 položiek

Filtre

Naše obchody

Naše obchody

Nájdite si naše kamenné predajne

© 2009-2019. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené