Tabuľková čokoláda

Pokiaľ v snahe dospieť k nezabudnuteľnej skúsenosti a skutočnej kvalite hľadáte tie najlepšie čokoládové chuťovky, upriamte pozornosť na tabuľkovú čokoládu, prosím. Dielo, v ktorom sa tradície zmiešavajú so želaniami zákazníkov: čokoláda vynikajúca, výživná a neodolateľná.

Príjemná horkosť tmavej, lahodnosť mliečnej, ľahkosť pórov bublinkovej, najžiarivejšia sladkosť bielej čokolády. Neodolateľnosť všakovakých náplní. Tak sladkých, tak dobrých, nevídaných, s arómou zvodnou a chuťou neopísateľne slastnou. Toto robí z každého kúska čokolády pozvoľna silnejúci pôžitok.

Wellenmark má všetko — počnúc tradičnými výrobkami, ktoré ste si už zamilovali, po dosiaľ neskúsené, exotické chuťovky. Budete musieť čeliť náročnej voľbe medzi vrcholnými značkami čokolád. Ktorúkoľvek si zvolíte, ona si vždy nájde spôsob, ako preniknúť priamo do srdca každého poriadneho gurmána.

Chutnou dobrotou, vítanou pozornosťou či skrátka len vhodným darčekom bude tabuľková čokoláda vždy. Pridajte ju k darčeku ako priateľskú lichôtku, ktorou si k sebe niekoho ešte viac priblížite a upevnite medzi sebou vzájomné puto.

na stranke
Zobrazené 1 - 12 z 51 položiek

Naše obchody

Naše obchody

Nájdite si naše kamenné predajne

© 2009-2019. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené