Darčekové koše bez alkoholu

Darovať pôžitok má vždy zmysel! Darčekové koše bez alkoholu pre vašu slávnosť

Ktorýkoľvek darček je vyjadrením uznania, pozornosti, lásky a starostlivosti. Z tohto hľadiska sú sladké darčekové koše perfektnými, pretože ponúkajú riešenie pre ktorúkoľvek slávnosť. Alebo bez príležitosti, jednoducho len ako znak vďačnosti, ako milé prekvapenie, ktoré poteší každého – čo má kľúčovú úlohu, pokiaľ obdarovaný zbožňuje či obdivuje zmyselnosť, estetiku, romantiku a posledné trendy.

Naše darčekové koše sú navrhnuté tak, aby potešili tie najnáročnejšie jazýčky. Vyhovujúc gurmánskym očakávaniam sladkých chutí čokolád a iných dobrôt, zapĺňajúc pohľad maškrtníkov zážitkom z nádherného dekoratívneho darčekového balenia.

Ponúkame vám iba výnimočné sladké pozornosti a delikatesy, ktorých kvalita odoláva času, majú vznešenú a rafinovanú chuť toho najlepšieho z najsladšieho. Ponúkame vám darčekové koše, ktoré odkryjú sviatočnú náladu, v každom rozbalia radosť a záplavu nefalšovaných pocitov.

Všetko štýlovo zdobené, čakajúce na vás, aby ste si vybrali z úhľadne pripravených darčekov na ktorúkoľvek oslavu či slávnostnú udalosť. Vybrať zo sladkotí si môžete osobne v našom katalógu a pribaliť ich k vášmu darčekovému košu – naši dizajnéri vám pomôžu s voľbou balenia a vzhľadu.

Objavte vašu starostlivú stránku. Objednajte si darčekový kôš bez alkoholu a váš romantický večer sa stane zmyselne nabitým, no tiež jedinečným momentom so vzácnou atmosférou drobného sviatku s vašou milovanou osobou. Práve atmosféra, ktorú odovzdáte spolu s darčekom, bude tým, čo sa zachová v spomienkach a vyčarí na tvári úsmev aj o mnoho rokov neskôr!

39,50 €  
29,50 €  
29,50 €  
75,50 €  
55,90 €  
44,90 €  
22,50 €  

22,50 €  
Do koša
Vypredané
27,50 €  
Zobrazené 1 - 12 z 12 položiek
© 2009-2018. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené