Mäsové špeciality

Mäso je všestranné. Kombinuje sa s rozličnými výrobkami. Každý národ má jedlá, ktoré sú známe po celom svete a náruživí milovníci vysokej gastronómie sú do nich zbláznení. Jedlá a chuťovky z vyberanej jemnej bravčoviny, hovädziny, korenistej jahňaciny, z hydiny aj diviny. Uvarené podľa rozličných receptov, s prírodnými bylinkami a korením, získavajú jedinečnú arómu, bohatú na odtiene a odtienky chutí, ktoré rozvášnia zmysly.

Mysliac na vás, vybrali sme iba tie najlepšie a najkrajšie balené chuťovky od európskych aj svetových producentov mäsa. Všetky z nich sú prémiovými výrobkami, vhodnými ako pozornosť na banket či priateľské posedenie.

Hotové a predpripravené pochutiny sú tým pravým pre labužníkov mäsových špecialít. Pôsobivá škála ponúkaného výberu uspokojí kohokoľvek, ba aj tých s vysoko vyberanými chuťami. Zachytávame totiž predstavivosť tých najnáročnejších labužníkov.

Získajte maximum zo za studena korenených kúskov z tých najlepších údenín. Vychutnajte si chuť pien, galantín, rijet a paštét, pripravovaných s ovocím, hubami, ale aj alkoholom či ďalšími prírodnými prísadami. Doprajte si aj párky z diviny, prípadne iné, konzervované exotické dobroty.

Siahnite po jedinečnej chuti a spoznajte nové kombinácie. Objavte skrátka tie najlepšie tradičné receptúry. Vyberte sa naprieč pestrou všehochuťou chuťoviek a dobrôt, ktoré má pre vás Wellenmark. Práve teraz. Odkryte viečko a vychutnávajte.

na stranke
Zobrazené 1 - 12 z 21 položiek

Naše obchody

Naše obchody

Nájdite si naše kamenné predajne

© 2009-2019. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené