AnCnoc

AnCnoc

anCnoc je veľmi zaujímavá whisky. Jemný single malt je vytvorený tradičnými výrobnými postupmi. Tie sú využívané na prípravu osviežujúco modernej whisky. Výsledkom je single malt s ľahkou chuťou a vysokou kvalitou.


Príbeh liehovaru Knockdhu začína mužom vízie (s intuíciou pre dobrú investíciu). V roku 1892 kúpil panstvo Knock podnikavý chlapík John Morrison. Okolitá krajina plná rašeliny a jačmeňa a blízkosť trasy Great North Railway. Keď sa našli pramene priezračnej, čistej vody, John zbadal veľkú príležitosť.


Vzorky vody boli zaslané na analýzu a čoskoro prebiehali rokovania so spoločnosťou The Distillers Company v Edinburghu na vybudovanie liehovaru. Knockdhu otvoril svoje brány v októbri 1894. Už vtedy bol považovaný za dokonalé stelesnenie moderného liehovaru. Takže nie je žiadnym prekvapením, že dodnes sa v ňom vyrába ľahká, veľmi moderná a zaujímavá  whisky.


Osviežujúci sortiment single malt škótskych whisky, špeciálne vytvorený v liehovare Knockdhu sa pýši širokou ponukou- od vyzretých po tie s rašelinovým tónom. Celá škála je ukážkou spojenia moderných a tradičných prvkov v dokonalej harmónii.

32,50 €
Do koša
Vypredané
Zobrazené 1 - 1 z 1 položky
© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené