Sterilizované pochutiny

Sterilizovaná zelenina a pochutiny sú ďalšou gastronomickou dimenziou, určenou na to, aby uspokojila náročné chute pôžitkárov. Ponúkame skutočné zeleninové pochúťky, vytvorené podľa chutných receptov, ktoré neprestávajú byť populárnymi na stoloch pre svoj vycibrený vzhľad, úchvatnú chuť a sýtosť vôní.

Sterilizovaná zelenina a pochutiny sú ďalšou gastronomickou dimenziou, určenou na to, aby uspokojila náročné chute pôžitkárov. Ponúkame skutočné zeleninové pochúťky, vytvorené podľa chutných receptov, ktoré neprestávajú byť populárnymi na stoloch pre svoj vycibrený vzhľad, úchvatnú chuť a sýtosť vôní.

Dokonalé marinované huby, plnené papričky, úhľadne vyzerajúce artičoky, korenisté kapary a ďalšie sterilizované pochutiny, spolu s množstvom omáčok, ktoré svojimi novými chuťami perfektne doplnia hlavný chod z ryby, alebo iného mäsa.

Všetko, čo musíte, je mať pre ne v kuchyni dobré využitie a potom si už len vychutnať ich ohromujúcu chuť.

Vyskúšali ste už niektorú z našich ponúk? Neváhajte, určite neoľutujete. Bon apetit!

Zobrazené 1 - 10 z 10 položiek

Filtre

Použité filtre:

    Naše obchody

    Naše obchody

    Nájdite si naše kamenné predajne

    © 2009-2019. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené