Darčekové koše s alkoholom

A už žiadne prekážky pre naslovovzatých znalcov. Darčekové koše s alkoholom

Obzvlášť pre vaše darčeky sme vytvorili kolekciu zmiešaných darčekových košou, ktoré v sebe skrývajú mnoho zaujímavých možností a tiež všetky typy príchutí a chuťových kombinácií, aby sme tak vyhoveli požiadavkám tých najvyberavejších a uspokojili znalcov lahodného gurmánskeho jedla.

Každý z darčekových košou stelesňuje len to najlepšie a najvychýrenejšie: mäsové a rybacie delikatesy, špičkový alkohol, čokoláda, sladkosti, ovocie a bobule, podmanivé dezerty a iné osviežujúce pochúťky pre gurmánov.

Tieto darčeky dokážu prekvapiť, potešiť a vyjadriť pocity prostredníctvom ručne vyberanej kombinácie jedál a nápojov!

Je to krásne. A tiež veľmi chutné — a vy budete chcieť viac a viac!

Potrebujete si len vybrať darčekový kôš, ktorý podľa vás obsahuje tie najlahodnejšie pochúťky. Ten, ktorý by sa mohol stať elegantným zosobnením maličkého zázraku v oslnivom obale.

Ponúkame vám perfektné riešenie – získajte štýlové dačekové koše s množstvom chutných dobrôt z Wellenmarku! Potešia vás a rozjasnia vašu oslavu, spravia ju ešte zaujímavejšou a lepšou, umožňujúc vám vychutnať si všetko, čo nám všetkým život ponúka.

Na vaše prianie môžete vytvoriť vlastný darček, prípadne využitím alternatívnych volieb pozmeniť obsah navrhnutého darčekového setu.

na stranke
79,90 €  
64,50 €  
29,73 €  

29,73 €  
Do koša
Vypredané
25,05 €  
52,50 €  
28,50 €  
94,90 €  
84,50 €  
Zobrazené 1 - 18 z 27 položiek
© 2009-2017. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené