Darčekové koše s alkoholom

A už žiadne prekážky pre naslovovzatých znalcov. Darčekové koše s alkoholom

Obzvlášť pre vaše darčeky sme vytvorili kolekciu zmiešaných darčekových košov, ktoré v sebe skrývajú mnoho zaujímavých možností a tiež všetky typy príchutí a chuťových kombinácií, aby sme tak vyhoveli požiadavkám tých najvyberavejších a uspokojili znalcov lahodného gurmánskeho jedla.

Každý z darčekových košov stelesňuje len to najlepšie a najvychýrenejšie: mäsové a rybacie delikatesy, špičkový alkohol, čokoláda, sladkosti, ovocie a bobule, podmanivé dezerty a iné osviežujúce pochúťky pre gurmánov.

Tieto darčeky dokážu prekvapiť, potešiť a vyjadriť pocity prostredníctvom ručne vyberanej kombinácie jedál a nápojov!

Je to krásne. A tiež veľmi chutné — a vy budete chcieť viac a viac!

Potrebujete si len vybrať darčekový kôš, ktorý podľa vás obsahuje tie najlahodnejšie pochúťky. Ten, ktorý by sa mohol stať elegantným zosobnením maličkého zázraku v oslnivom obale.

Ponúkame vám perfektné riešenie – získajte štýlové darčekové koše s množstvom chutných dobrôt z Wellenmarku! Potešia vás a rozjasnia vašu oslavu, spravia ju ešte zaujímavejšou a lepšou, umožňujúc vám vychutnať si všetko, čo nám všetkým život ponúka.

Na vaše prianie môžete vytvoriť vlastný darček, prípadne využitím alternatívnych volieb pozmeniť obsah navrhnutého darčekového setu.

na stranke
65,90 €  
55,90 €  
215,50 €  
49,90 €  
55,90 €  
39,50 €  
45,90 €  

45,90 €  
Do koša
Vypredané
54,50 €  
Zobrazené 1 - 12 z 45 položiek

Naše obchody

Naše obchody

Nájdite si naše kamenné predajne

© 2009-2019. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené