Koňaky, Brandy

Prémiový koňak, zrelý Armagnac, ušľachtilá eau-de-viedevin brandy sú tradične považované za špeciálny darček. Tým, že sú znakom dobrého vkusu a vychytenosti labužníka, sú tiež perfektným darom pre niekoho, kto považuje značku, status a kvalitu za dôležité.

Ako väčšina druhov brandy, koňak a Armagnac nie sú určené na pitie – sú určené na ovlaženie zmyslov. Ich chuť je ústredným bodom kvality u výrobcov. Sú obdivované. Každý dúšok obsahuje celé množstvo vnemov – intenzita chuti, komplexné a jemné chuťové nuansy.

Vrcholová kvalita a aromatický chuťový uzáver zanechávajú po poslednom dúšku v ústach neklamný znak Armagnacu, koňaku a iných brandy hroznovej odrody, cenených milovníkmi na celom svete. Kvalita každého nápoja je definovaná celistvosťou buketu, ktorý môže v sebe zahŕňať aj sto chuťových stôp naraz. Čím viac je chuťových tónov vo vôni a chuti, tým výnimočnejší a drahší je nápoj.

Tieto nápoje sú tiež magickou ingredienciou, ktorá mení servírovaný chod na gastronomický pôžitok, vytvárajúc úplne nový rad chutí a chuťových pocitov.

Nadobudnutý koňak alebo Armagnac je šancou prehodnotiť jedinečnú rôznorodosť odtieňov v aróme a výnimočnom bukete. Vychutnajte si nakupovanie a stretnutie s ukážkami týchto ohromujúcich, jedinečných a nenapodobiteľných nápojov. Ponorte sa do celého spektra aróm a chutí, ktoré v sebe nesú ešte viac nuáns, viac tónov a viac....slasti.

na stranke
41,90 €  
49,90 €  
33,50 €  

33,50 €  
Do koša
Vypredané
35,90 €  
15,90 €  
22,90 €  
32,90 €  
12,90 €  

12,90 €  
Do koša
Vypredané
11,90 €  
Zobrazené 1 - 12 z 25 položiek

Naše obchody

Naše obchody

Nájdite si naše kamenné predajne

© 2009-2019. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené