Likéry

Existujú nápoje, ktoré vytvárajú určitú atmosféru. A jasným favoritom medzi nimi je likér. Tento nápoj v miliarde iných po celom svete vyniká svojou povznášajúcou povahou a nenáročným servírovaním.

Dnešné likéry predstavujú výlučne sladké nápoje. Táto rozrasrastajúca sa rôznorodosť farieb, chutí a vôní je tvorená likérmi na ovocnej, bylinnej, orechovej, vaječnej a krémovej báze.

Vychutnávať si likéry je výsadou ľudí s vycibreným zmyslom pre chuť a vôňu. Každý znalec uprednosťňuje odlišnú metódu vychutnávania si tohto nápoja, aby z neho mal na samom konci ten najpríjemnejší pôžitok. Niektorí pijú pomaly, sŕkajúc nápoj z pohárikov; to preto, aby si naplno vychutnali chuť a arómu nápoja a precítili jeho jemnulinký dozvuk. Iní preferujú nenáhlivé popíjanie, zalievajúc tak telo mohutnejúcimi návalmi tepla.

Svojou hustou krémovosťou sa tieto nápoje hodia aj do koktailov, ktorým dodávajú jemnú a zamatovú príchuť. Likéry chutia zakaždým rovnako opojne – či už sú v čírej podobe, v koktaile, alebo v kombinácii s inými receptami, dezertmi, ovocím, či bobuľami.

Ak chcete vidieť záblesky slnečných lúčov vo svojom poháriku, cítiť teplo horúceho leta a to, ako sa presvetľuje váš život, určite ochutnajte drink s likérom. Ochutené likéry prebúdzajú tie najlepšie pocity a povznášajú, vytvárajú jedinečné romantické večery a nezabudnuteľné, nenapodobiteľné oslavy.

Užite si vaše nákupy a ochutnávky!

na stranke
13,20 €  
13,20 €  
13,20 €  
29,90 €  
18,90 €  
23,90 €  

23,90 €  
Do koša
Vypredané
17,90 €  
14,90 €  
14,90 €  
Zobrazené 1 - 12 z 27 položiek

Naše obchody

Naše obchody

Nájdite si naše kamenné predajne

© 2009-2019. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené