Čokoláda

Horká čokoláda. Mliečna čokoláda. Čokoláda nadovšetko!

Vyberanie a príprava darčeka je veľká vec; chceme totižto nájsť niečo pôsobivé a zároveň využiteľné. Keď však nie je čas na špekulovanie, ako darček prichádza na scénu čokoláda a exkluzívne bonboniéry.

Odolať jej vábnej podmanivosti nie je ľahké. Ibaže pre tých, ktorí čokoládu zbožňujú, je to obrovské potešenie. Potešenie, čo chutí jedna radosť! Má v sebe výraznú chuť, množstvo výživných ingrediencií a jedno neodolateľne silné pokušenie. Jediným problémom je potom správny výber z toho množstva možností, ktoré sa zrazu núkajú.

Ako dať darčeku niečo osobité? Jednoducho siahnite po jednej z prémiových čokolád od významných výrobcov.

Zapôsobte, darujte čokoládu v podobe sladkého darčekového koša. Zabalíme ho. Popýšte sa svojou predstavivosťou a budete odmenení hŕbou darčekov v tradičných, ale aj netradičných čokoládových podobách, pripravených odhaľovať vám svoje hebké chute v sýtej harmónii sladkých vôní, ktoré sú pre vášnivých milovníkov čokolády naozaj to pravé.

Temné horké, mliečne biele. Chuť ovinutá spleťou tónov z  náplní ovocných a orechových, provokatívneho nugátu, najjemnejšie napenenej peny i fondánov, marmelád a sirupov aj poliev od výmyslu sveta!

Čokoláda skĺbená s exotickými ingredienciami, bude istotne vaším ideálnym darom na oslavu. Stvorte a predveďte kôš plný čokolády, ktorý bez výnimky spraví dojem tak silný, až prehĺbi dimenzie slasti z rozvoniavajúcej čokoládovej arómy.

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené