Sladkosti

Sladkosti nadchnú vždy. Sú znamením vrúcnych momentov a osláv, lákajú a spríjemňujú život. V ponuke Wellenmark preto môžete objaviť široký výber z tých najpôsobivejších, najlahodnejších sladkostí ako aj nezameniteľných a skvelých maškŕt.

Pre gurmánov, znalcov a milovníkov dobrého sme pripravili tie najlepšie a najchutnejšie sladkosti s eleganciou a jedinečnou chuťou, ktoré sa radia medzi jedny z najvzácnejších a budete si ich pamätať už po prvom ochutnaní. Ich chuť nemá obdobu a zároveň dáva možnosť okúsiť niečo z tradícií rozličných národov.

Oblátky a trubičky, znamenité plnené oblátky, nadpozemská chuť marshmallow a pastily, nadýchané muffiny s hrozienkami a kandizovaným ovocím, koláčiky a voňavé chrumkavé sušienky, exotikou preslnené džemy a sirupy, chalvy, šerbety, turecký med a hojnosť ďalších dezertov a koláčov.

Lákavé? A tá chuť je ešte lepšia! Všetky maškrty sa doslova rozplynú vo vašich ústach. Budete chcieť ochutnať všetky z nich. Nie je dôvod brániť sa našim sladkým návrhom, ktoré vás dostanú do rozkošnej všehochute sladkostí a nových pôžitkov, ktorými potešíte seba, alebo obdarujete blízkych.

Vyberte si to, čo máte najradšej, vhoďte do nákupného košíka a vyčkajte, kým to pride až k vám. Postaráme sa o vaše “sladké” sny, zabezpečíme ich v akomkoľvek množstve a ľubovoľnej kombinácii.

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené