Zavárané ovocie, kompóty

Zavárané ovocie je výbornou pochúťkou, ktorá právom patrí medzi najlepšie dobroty. Ponúkame širokú paletu úžasných hotových dezertov – kompótov a zaváranín. Ich lahodná sladká chuť, atraktívne balenie a sýta vôňa z nich robia ideálny doplnok k sladkej hostine, prísady do koktailov, šalátov, ale dokonca aj k mäsovým chodom.

Tu nájdete tie najvyhľadávanejšie kompóty a zaváraniny s plnou chuťou aj arómou: ananás, hruška, broskyňa, marhuľa, višne, smoothies a ovocné nápoje z rozličných ovocných kombinácií, ktoré možno podávať jednoducho a spríjemniť si nimi bezstarostnú chvíľku.

Celý tento chutný rad je vyrobený z celých alebo krájaných kúskov ovocia, nakladaného v sladkom sirupe či vlastnej šťave. Stačí nakúpiť, ochutnať a objaviť nové, elegantné kombinácie ovocia s ďalšími jedlami ktoré potešia vás aj vašu rodinu. Vo Wellenmarku nájdete všetko, čo k tomu potrebujete. Perfektné dezerty z ovocia a bobúľ, ktoré svojou chuťou osviežia.

Zobrazené 1 - 2 z 2 položiek

Naše obchody

Naše obchody

Nájdite si naše kamenné predajne

© 2009-2019. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené