Panettone a mäkké pečivo

Či už plánujete oslavu, alebo len chcete darovať netradičnú sladkosť ako darček, skúste sa pozrieť po niektorej z dobrôt ako panettone a záviny, muffiny, croissanty, šatôčky a mnoho ďalších. Pravé trvanlivé pečivo, ktoré ponúka božskú chuť, s lahodnými náplňami podľa tradičných receptúr producentov z rôznych kútov sveta.

Núkajú sa vám tu dômyselné receptúry, skúšané časom zas a znovu. Každý jeden ponúkaný kúsok je okúzľujúci a práve preto svojich obľúbencov nachádza po celom svete. Koniec koncov, chutné trvanlivé pečivo zbožňuje každý z nás.

Odteraz si môžete vyberať rôzne druhy pečiva a naviac od rôznych značiek. Vyrobené zo sviežej vody, čerstvého droždia, z lístkového, kysnutého alebo lineckého cesta; ako zákusky zapôsobia svojou chuťou a sladkosťou, zatiaľ čo vy máte na dosah fantastické produkty, stvorené pre pôžitok.

Vkusné so slávnostným vzhľadom a chrumkavou, rozvoniavajúcou krehkosťou, pod ktorou sa ukrýva delikátne jemná textúra, ktorá naozaj skrášli stoly pri každej rodinnej príležitosti či firemnej akcii. Neprestávajte, spravte si radosť a potešte vašich milovaných lahodnými sladkosťami v ponúkanom rade od Wellenmark.

Ste len krôčik od vychutnávania toho najkvalitnejšieho z trvanlivého pečiva, plného hojnosťou chutí bobúľ, ovocia, džemov a lekvárov, karamelu i čokolády; len si vyberte, čo máte radi a objednajte si to až priamo k sebe domov.

Zobrazené 1 - 6 z 6 položiek

Naše obchody

Naše obchody

Nájdite si naše kamenné predajne

© 2009-2019. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené