Suché pečivo

Krehký chlieb, grissini, tyčinky, krekry, sucháre — dostávame sa k suchému pečivu, špecialitám pekární s denne narastajúcou fanúšikovskou zákadňou.

Dnes pod pojmom suché pečivo rozumieme chrumkavé pochúťky, ktoré sa vďaka prísadám a koreniu objavujú v podobe radov značiek s celou škálou chutí; od jemných smotanových k výraznejším syrovým a cibuľkovým slúžia ako dobrá náhrada za tradičný kváskový chlieb. Ako delikátne a nezameniteľné občerstvenia, tieto výrobky dobyli stoly bufetov aj reštaurácií. Používajú sa ako príloha k hlavným jedlám alebo vyhovujúci základ pre sendviče, prepájajúc akékoľvek fantázie haute cuisine: čokoláda a džemy, delikátny kaviár, všetky druhy mäsa, zeleniny, hubových nátierok a nesmiernych chutí syrov.

Ponúkame vám rad suchého pečiva, vyrobeného z rôznych celozrnných múk, pečeného podľa originálnych receptúr, nezameniteľného svojím vzhľadom a chuťou. S ním získate zaujímavé kreácie; obohatia ktorýkoľvek stôl a na akýkoľvek účel.

Skúste krehké chlebové produkty z toho najkvalitnejšieho cesta spolu s hlavnými chodmi, omáčkami a paštétami. Oceňte chuť týchto výrobkov spolu s ďalšími pochúťkami, so silným alkoholom, vínom alebo pivom a nasýťte všetky zmysly. Nadobudnite pridaním k vášmu obľúbenému jedlu tiež nový pôžitok z tak všestranných krekých chlebíkov.

Zobrazené 1 - 9 z 9 položiek

Naše obchody

Naše obchody

Nájdite si naše kamenné predajne

© 2009-2019. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené