Toppingy, sladké krémy, sirupy

Aby boli dobroty dokonalé a dezertu nebolo možné odolať. A tiež aby sa chuť vašich obľúbených jedál rozvinula a obohatila. Taká je misia toppingov, sladkých krémov a sirupov; obrovskej skupiny sladkých dochucovadiel, ktoré dodávajú jedlu a nápojom ich chuť a arómu, neraz aj sfarbenie, no zakaždým výnimočnú a neodolateľnú textúru.

Ich podoby sú tak rozmanité, že poskytujú prakticky všetky dostupné a známe chute od výmyslu sveta, vrátane tropického ovocia, pričom poskytujú azda tú najbohatšiu škálu možností využitia.

Sú podávané dokonca aj k mäsu ako je divina a červené mäso, k rybám a morským plodom, dokonca aj k zeleninovým pokrmom. Vytvárajú prísadu s neprekonateľnou chuťou. Sú využívané v množstve koktailov, perlivých nápojov aj káve.

Tým, ktorí milujú rozmanitý svet chutí, predstavujeme náš rad produktov, v ktorom si môžete vybrať z čokoládových, orieškových a ovocných krémov, sirupov a toppingov s lahodnosťou, na ktorú nedáte dopustiť a využiť ich tak pri výrobe vašich vlastných nápojov a jedál. Vytvorte úplne nové kulinárske dobroty s istotou, že ich nádhera a výnimočné čaro dodajú chuti príjemnú podobu a ešte chutnejší akcent.

na stranke
Zobrazené 1 - 12 z 14 položiek

Naše obchody

Naše obchody

Nájdite si naše kamenné predajne

© 2009-2019. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené