Bitter Aperol 11% 0,7l

0371

13,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 13 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 13 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,65 €.


Aperol — taliansky aperitív sa pýši oranžovomedovou farbou od roku 1919 vďaka bratom Barberiovym. Nápoj je krásne vyváženou zmesou 30 prírodných zložiek, vrátane sladkého a horkého pomaranča, raritného horca, plodov chinínovníka a hŕby byliniek zo severu Talianska.

Sviežosť horkých pomarančov a ovocia ide v tomto osviežjúcom nápoji dovedna s akýmkoľvek občerstvením, vrátane sladkostí.

Aperol si vychutnáte s ľahkosťou a je takisto vynikajúcou prísadou do koktailov. Toniky, džúsy, sirupy, pivo, neperlivé a šumivé biele vína, gin či vodka — všetky z nich sa s Aperolom miešajú najčastejšie, výsledkom čoho bývajú pôsobivé chuťové kompozície a rozmanité formy long-drinkov.

Pri detailnom zábere sú práve tieto vlastnosti Aperolu ako aperitívu zárukou úžasných momentov - takých, kedy môžete zastaviť a nadchnúť sa dômyselnosťou fascinujúceho nápoja z čarovnej a vrúcnej krajiny Talianska.

Zafarbenie: oranžovo-červené

Buket: aromatický, po bylinkách s prítomnosťou pomarančov

Chuť: nahorklá, ovocná a pomarančová s prítomnosťou korenia a byliniek

Dozvuk: krátky, s nerušivou horkosťou a náznakmi pomarančov a korenia


Aperol

Značka unikátneho likéru Aperol, spadajúca pod spoločnosť Rémy Cointreau, pochádza zo severovýchodného Talianska a vyrába sa už od roku 1919. Má typickú oranžovočervenú farbu a bohatú chuť vyplývajúcu zo zmesi vysoko kvalitných bylín a koreňov. Pôvodná receptúra Aperolu sa nijako nemení už od jeho vzniku a je prísne stráženým tajomstvom.


PôvodTaliansko
Alkohol11%

13,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

4 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené