Nové Venchi pomarančová kôra v horkej čokoláde 100g

Venchi pomarančová kôra v horkej čokoláde 100g

1193

8,10 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 8 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 8 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,40 €.


Popis

Kandizovaná pomarančová kôra obalená do vrstvy 56%-nej horkej čokolády. Ako býva u Venchi zvykom, aj toto pomarančové dražé je balené v praktických kartónových balíčkoch, ktoré sa poľahky zmestia do vrecka a tak si môžete túto pochúťku vychutnať kedykoľvek a kdekoľvek.

Zloženie: kakaová hmota, cukor, kandizovaná pomarančová kôra (pomarančová kôra, glukózovo- fruktózový sirup, cukor, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, 100g ovocia/ 100g kandizovaného produktu), kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, leštiaca látka: arabská guma, prírodná vanilková aróma. Obsah kakaovej sušiny min. 56%. Bez lepku. Môže obsahovať stopy ostatných škrupinových plodov a mlieka.


Výrobca: Venchi

Zakladateľom talianskej spoločnosti na výrobu čokoládových cukroviniek bol Silviano Venchi, ktorý sa narodil a vyrastal v oblasti Piemont. Jeho vášeň pre čokoládu a región, kde sa vyrábali tie najjemnejšie čokolády, boli skvelým základom pre úspech jeho budúcej vlastnej značky čokolády. Začínal ako asistent v cukrárni. Tak, ako miloval čokoládu, miloval aj skúšanie nových kombinácií a receptov, ktoré zákazníkom a jeho priateľom vždy vyčarili slastný úsmev na tvári. Už v priebu pár rokov, mal zarobené dosť na to aby mohol rozbehnúť svoj vlastný obchod s čokoládou, čo sa mu v roku 1878 aj podarilo. Vďaka nazbieraným skúsenostiam a špeciálnemu receptu na čokoládu s kúskami karamelizovaných orechov-  tzv. nugatín, jeho obchodík nabral na popularite. Dnes je možné vychutnať si celú škálu zaujímavých spojení, ktoré jemne pohládzajú chuťové poháriky.


Vlastnosti produktu

PôvodTaliansko
DruhHorká čokoláda
Lepokbez lepku
Vajciabez vajec
Mliekobez mlieka

8,10 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2018. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené