Nové Venchi pomarančová kôra v horkej čokoláde 100g

Venchi pomarančová kôra v horkej čokoláde 100g

1193

8,10 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 8 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 8 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,40 €.


Kandizovaná pomarančová kôra obalená do vrstvy 56%-nej horkej čokolády. Ako býva u Venchi zvykom, aj toto pomarančové dražé je balené v praktických kartónových balíčkoch, ktoré sa poľahky zmestia do vrecka a tak si môžete túto pochúťku vychutnať kedykoľvek a kdekoľvek.

Zloženie: kakaová hmota, cukor, kandizovaná pomarančová kôra 27% (pomarančová kôra, glukózovo- fruktózový sirup, cukor, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, 100g ovocia/ 100g kandizovaného produktu), kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, leštiaca látka: arabská guma, prírodná vanilková aróma. Môže obsahovať stopy ostatných škrupinových plodov a mlieka. Bez lepku.


Venchi

Zakladateľom talianskej spoločnosti na výrobu čokoládových cukroviniek bol Silviano Venchi, ktorý sa narodil a vyrastal v oblasti Piemont. Jeho vášeň pre čokoládu a región, kde sa vyrábali tie najjemnejšie čokolády, boli skvelým základom pre úspech jeho budúcej vlastnej značky čokolády. Začínal ako asistent v cukrárni. Tak, ako miloval čokoládu, miloval aj skúšanie nových kombinácií a receptov, ktoré zákazníkom a jeho priateľom vždy vyčarili slastný úsmev na tvári. Už v priebu pár rokov, mal zarobené dosť na to aby mohol rozbehnúť svoj vlastný obchod s čokoládou, čo sa mu v roku 1878 aj podarilo. Vďaka nazbieraným skúsenostiam a špeciálnemu receptu na čokoládu s kúskami karamelizovaných orechov-  tzv. nugatín, jeho obchodík nabral na popularite. Dnes je možné vychutnať si celú škálu zaujímavých spojení, ktoré jemne pohládzajú chuťové poháriky.


PôvodTaliansko
DruhHorká čokoláda
Lepokbez lepku
Vajciabez vajec
Mliekobez mlieka

8,10 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené