Venchi jemné talianske pralinky Chocaviar 130g

1380

Tento produkt viac nie je na skalde

13,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 13 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 13 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,65 €.


Zloženie: cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, kakaový prášok, sušené plnotučné mlieko, glukózový sirup, olivový olej, karamel (cukor, glukózový sirup, smotana (z mlieka), maslo (z mlieka), koncentrované mliečne maslo, pasta z lieskových orechov z Piedmontu, odtučnený kakaový prášok, voda, sušené odtučnené mlieko, emulgátor: sójový lecitín, kondenzované plnotučné mlieko- 9% tuku (mlieko, cukor), bezvodý mliečny tuk, prírodná vanilková aróma.


Venchi

Zakladateľom talianskej spoločnosti na výrobu čokoládových cukroviniek bol Silviano Venchi, ktorý sa narodil a vyrastal v oblasti Piemont. Jeho vášeň pre čokoládu a región, kde sa vyrábali tie najjemnejšie čokolády, boli skvelým základom pre úspech jeho budúcej vlastnej značky čokolády. Začínal ako asistent v cukrárni. Tak, ako miloval čokoládu, miloval aj skúšanie nových kombinácií a receptov, ktoré zákazníkom a jeho priateľom vždy vyčarili slastný úsmev na tvári. Už v priebu pár rokov, mal zarobené dosť na to aby mohol rozbehnúť svoj vlastný obchod s čokoládou, čo sa mu v roku 1878 aj podarilo. Vďaka nazbieraným skúsenostiam a špeciálnemu receptu na čokoládu s kúskami karamelizovaných orechov-  tzv. nugatín, jeho obchodík nabral na popularite. Dnes je možné vychutnať si celú škálu zaujímavých spojení, ktoré jemne pohládzajú chuťové poháriky.


PôvodTaliansko
DruhZmes čokolád
Lepokbez lepku
Vajciabez vajec

13,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené