-25%

Znížená cena! Heindl Sissi Veilchen pralinky s malinovo- pomarančovým krémom v horkej čokoláde 200g

Heindl Sissi Veilchen pralinky s malinovo- pomarančovým krémom v horkej čokoláde 200g

1512

7,43 €

9,90 €

vrátane DPH

Žiadne bonusové body za tento produkt kvôli existujucej akcie


Popis

Zloženie: 60% horká čokoláda (kakaová hmota, cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín), glukózový sirup, cukor, kondenzované odstredené mlieko, kakaová hmota, rastlinné tuky, alkohol, kakaové maslo, zvlhčovadlo: invertáza, antioxidant: kyselina askorbová, regulátor kyslosti: vínan draselný, emulgátor: sójový lecitín, príchuť. Môže obsahovať stopy iných orechov, gluténu a vajec.


Výrobca: Heindl

V roku 1953 bolo v piatom obvode Viedne založené cukrárstvo Heindl. Cukrársky majster Walter Heindl senior začal vyrábať likérové cukrovinky a čokolády, spolu s jeho manželkou Mariou. Dnes sú jeho výtvory známe ako klasické viedenské cukrovinky.

Už čoskoro bol záujem o cukrovinky Heindl tak veľký, že bolo nevyhnutné prevádzku premiestniť do väčších, viac vyhovoujúcivh priestorov. Dlhoročný dovoz tovaru malým lokálnym obchodníkom sa časom zmenil na sieť vlastných obchodíkov v rušných uličkách Viedne a obchodných centrách. Prvá vlastná prevádzka uzrela svetlo sveta v roku 1973 a bola základom pre súčasnú celonárodnú sieť predajní.

Lásku k cukrárskemu umeniu zdedili po otcovi aj jeho synovia, Walter a Andreas. Prebrali rodinnú firmu a pod ich vedením sa ponuka sladkostí rozšírila až na 180 rôznych druhov. V roku 2006 bola k firme pripojená tradičná výrobňa oblátkových cukroviniek Pischinger. O skoro desaťročie neskôr sa stal Heindl partnerom Fairtrade a bol predchodom nového Fairtrade kakaového programu. Od tohto momentu bolo používané len 100% Fairtrade kakao- nie len pre produkty Heindl ale aj Pischinger. Sieť tvorí viac ako 30 obchodov na celom území Rakúska a nie je len najvyäčším miestnym predajcom cukroviniek, ale aj celosvetovým distribútorom populárnych sladkostí.


Vlastnosti produktu

PôvodRakúsko
DruhHorká čokoláda
Lepokbez lepku
Vajciabez vajec

7,43 €

9,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2019. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené