Nové Goldkenn bonbóny plnené whisky Jack Daniels v plechu 130g

Goldkenn bonbóny plnené whisky Jack Daniels v plechu 130g

0146

13,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 13 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 13 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,65 €.


Fanúšikovia jedinečných sladkostí si zamilujú tento štýlový darček od Goldkenn v podobe krásnej čiernobielej plehovej dózy vo farbách whisky Jack Daniel’s, obsahujúcej 130g bonbónov z horkej švajčiarskej čokolády, z ktorých každý je plný 15% likéru z pôvodnej americkej whisky.

Nechajte sa rozmaznávať touto maškrtou, zažite rozplývajúcu sa bohatosť chuti v každom kúsku, moment, kedy sa čiastočka po čiastočke rozplýva tmavá čokoláda na drevité tóny plné karamelu a vanilky v nenápadných malých náznakoch whisky, stále jemnejšej a jemnejšej.

Opojte sa kúzelnosťou, akou sa Jack Daniel’s a alpská čokoláda vzájomne prelínajú. A azda sa potom len oná symfónia jedinečnosti chutí zmení v ozajstný objav novej polohy lahodnosti, čo bude neklamným znakom nevídaného súladu medzi svetom whisky a svetom iným - svetom čokolády.

Zloženie: cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, whisky Jack Daniel's Tennessee 9%, invertovaný cukrový sirup, sušené plnotučné mlieko, maslo, zvlhčujúca látka (sorbitol), glukózový sirup, maslový tuk, sójová múka, emulgátor (sójový lecitín), koncentrovaná citrónová šťava, soľ , prírodná vanilková aróma. Obsah kakaa min. 50% v čokoláde. Môže obsahovať stopy orechov.  Obsahuje alkohol, nevhodné pre deti.


Goldkenn

Švajčiarska značka čokolády, preslávená najmä vďaka svojej zlatej kolekcii čokolád. Nájdete tu zlaté mince alebo rovno zlaté tehly! Samozrejme, všetko s obsahom tej najlepšej švajčiarskej čokolády, na ktorej výrobu boli použité starostlivo vybrané zložky. Tak vznikla originálna kombinácia nádherného balenia a kvalitnej čokolády, spájajúca v sebe dva najsilnejšie symboly Švajčiarska- čokoládu a bankovníctvo. Okrem zlatej tu nájdete aj iné kolekcie, ako je napríklad likérová. Milovníci čokolády si pri značke Goldkenn spoľahlivo prídu na svoje!


PôvodŠvajčiarsko
DruhHorká čokoláda
Lepokbez lepku
Vajciabez vajec

13,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené