-34%

Nové Znížená cena! Goldkenn truffle s koňakom Remy Martin 120g

Goldkenn truffle s koňakom Remy Martin 120g

0151

Pozor: Posledné kusy na sklade!

7,86 €

11,90 €

vrátane DPH

Žiadne bonusové body za tento produkt kvôli existujucej akcie


Popis

Čokoláda a koňak sú si svojím spôsobom podobné. Podobajú sa v tom, že jedno aj druhé ponúka potešenie. Rafinované a zmyselné potešenie.

Je to očividné obzvlášť vtedy, keď hodvábna textúra tmavej švajčiarskej čokolády Goldkenn zahaľuje lahodnú krémovú náplň s 58% čokoládového ganache, doplneného o likér z presláveného koňaku Remy Martin Fine Champagne, vytvárajúc tak elegantnú pochúťku s menom Goldkenn Remy Martin.

Týchto 12 individuálne balených bonbónov v najvyššej akostnej triede s obsahom alkoholu 5,9% je úhľadne umiestnených s krásnej škatuľke, dodávajúcej im výnimočnosť pôžitku a potešenie z neobyčajnej kombinácie luxusných chutí, ponúkajúcich jedinečný dojem a dobrú náladu. Podávajte ako vkusný doplnok k dezertom alebo dokonalý darček pre tých, na ktorých vám záleží.

Zloženie: cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, voda, sušené plnotučné mlieko, koncentrované maslo, Remy Martin (5.9%), kakaový prášok, zvlhčovadlo (sorbitol), emulgátor (sójový lecitín), sušené odtučnené mlieko, enzým (invertáza), alkohol, arabská guma, extrakt z jačmenného sladu, vanilka. Podiel (%) kakaovej sušiny v čokoláde: najmenej 51%. Môže obsahovať stopy lieskovcov, mandlí, vajec, arašidov. Nevhodné pre deti, obsahuje alkohol.


Vlastnosti produktu

PôvodŠvajčiarsko
DruhHorká čokoláda
Vajciabez vajec

7,86 €

11,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2017. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené