Goldkenn truffle s koňakom Remy Martin 120g

0151

Tento produkt viac nie je na skalde

10,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 10 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 10 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,50 €.


Popis

Čokoláda a koňak sú si svojím spôsobom podobné. Podobajú sa v tom, že jedno aj druhé ponúka potešenie. Rafinované a zmyselné potešenie.

Je to očividné obzvlášť vtedy, keď hodvábna textúra tmavej švajčiarskej čokolády Goldkenn zahaľuje lahodnú krémovú náplň s 58% čokoládového ganache, doplneného o likér z presláveného koňaku Remy Martin Fine Champagne, vytvárajúc tak elegantnú pochúťku s menom Goldkenn Remy Martin.

Týchto 12 individuálne balených bonbónov v najvyššej akostnej triede s obsahom alkoholu 5,9% je úhľadne umiestnených s krásnej škatuľke, dodávajúcej im výnimočnosť pôžitku a potešenie z neobyčajnej kombinácie luxusných chutí, ponúkajúcich jedinečný dojem a dobrú náladu. Podávajte ako vkusný doplnok k dezertom alebo dokonalý darček pre tých, na ktorých vám záleží.

Zloženie: cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, voda, sušené plnotučné mlieko, koncentrované maslo, Remy Martin (5.9%), kakaový prášok, zvlhčovadlo (sorbitol), emulgátor (sójový lecitín), sušené odtučnené mlieko, enzým (invertáza), alkohol, arabská guma, extrakt z jačmenného sladu, vanilka. Podiel (%) kakaovej sušiny v čokoláde: najmenej 51%. Môže obsahovať stopy lieskovcov, mandlí, vajec, arašidov. Nevhodné pre deti, obsahuje alkohol.


Výrobca: Goldkenn

Švajčiarska značka čokolády, ktorá sa preslávila najmä vďaka svojej zlatej kolekcii čokolád. Nájdete v nej zlaté mince alebo rovno zlaté tehly! Samozrejme, všetko s obsahom tej najlepšej švajčiarskej čokolády, na ktorej výrobu boli použité starostlivo vybrané ingrediencie. Tak vznikla jedinečná kombinácia originálneho balenia a kvalitnej čokolády, ktoré v sebe spájajú dva najsilnejšie symboly Švajčiarska- čokoládu a bankovníctvo. Okrem zlatej, tú nájdete aj iné kolekcie, ako je napríklad likérová. Milovníci čokolády si pri značke Goldkenn určite prídu na svoje!


Vlastnosti produktu

PôvodŠvajčiarsko
DruhHorká čokoláda
Vajciabez vajec

10,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2018. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené