Nové Goldkenn čokoládové trubičky plnené whisky Jack Daniels 124g

Goldkenn čokoládové trubičky plnené whisky Jack Daniels 124g

0148

11,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 11 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 11 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,55 €.


Tyčinky plnené likérom Jack Daniel’s — 15 individuálne zabalených sladkých pokušení, ponúkajúcich dokonalú kombináciu tmavej čokolády Goldkenn a štedrej porcie 11% likéru z whisky Jack Daniel’s, ktoré sú prísľubom dvojitého pôžitku a maximálneho nasýtenia z kombinácie jemnosti zamatovej čokolády a výraznej, plnej chuti whisky.

Nechajte sa rozmaznávať touto maškrtou, zažite rozplývajúcu sa bohatosť chuti v každom kúsku, moment, kedy sa čiastočka po čiastočke rozplýva tmavá čokoláda na drevité tóny plné karamelu a vanilky v nenápadných malých náznakoch whisky, stále jemnejšej a jemnejšej.

Opojte sa kúzelnosťou, akou sa Jack Daniel’s a alpská čokoláda vzájomne prelínajú. A azda sa potom len oná symfónia jedinečnosti chutí zmení v ozajstný objav novej polohy lahodnosti, čo bude neklamným znakom nevídaného súladu medzi svetom whisky a svetom iným - svetom čokolády.

Zloženie: cukor, kakaová hmota, Jack Daniel’s Tennessee whisky (11,5%), kakaové maslo, voda, kakaový prášok, maslový tuk, prírodná aróma z vanilky, emulgátor (sójový lecitín). Obsah kakaa min. 50%. Môže obsahovať stopy orechov a lepku. Nevhodné pre deti, obsahuje alkohol.


Goldkenn

Švajčiarska značka čokolády, preslávená najmä vďaka svojej zlatej kolekcii čokolád. Nájdete tu zlaté mince alebo rovno zlaté tehly! Samozrejme, všetko s obsahom tej najlepšej švajčiarskej čokolády, na ktorej výrobu boli použité starostlivo vybrané zložky. Tak vznikla originálna kombinácia nádherného balenia a kvalitnej čokolády, spájajúca v sebe dva najsilnejšie symboly Švajčiarska- čokoládu a bankovníctvo. Okrem zlatej tu nájdete aj iné kolekcie, ako je napríklad likérová. Milovníci čokolády si pri značke Goldkenn spoľahlivo prídu na svoje!


PôvodŠvajčiarsko
DruhMliečna čokoláda
Lepokbez lepku
Vajciabez vajec

11,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené