Nové Goldkenn zlatá tehlička plnená nugátovými pralinkami 300g

Goldkenn zlatá tehlička plnená nugátovými pralinkami 300g

0141

19,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 19 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 19 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,95 €.


Goldkenn Swiss Goldbar je elegantná zlatá tehla vo vnútri ukrývajúca 30ks praliniek z vynikajúceho nugátu s lupienkami mandlí. V tomto prípade napovedá už samotný vzhľadom o tom, že jeho obsah je prestížne hodnotný a
dané chuťové kvality sú nespochybniteľné.

Swiss Goldbar sa oplatí vždy. Či už ako prejav náklonnosti, alebo ako darček pre akúkoľvek príležitosť, svoje uplatnenie nájde zakaždým. Swiss Goldbar je veľkou príležitosťou pripraviť chutný originálny a nezabudnuteľný darček, ktorým dokážete niekomu naznačiť, že vám na ňom záleží.

Je to príležitosť zaželať úspech a šťastie s darovaním zlatej tehly s pralinkami zo švajčiarskej čokolády, symbolizujúcej sny, ktoré sa plnia. Koniec koncov, čokoláda v pôsobivom balení je vždy rozkošná a tieto vznešené, chutné švajčiarske pralinky si s veľkou pravdepodobnosťou získajú prívržencov čokolády. Zlatá tehla plná praliniek navyše určite pomôže s prílevom radosti a dobrých príležitostí.

Zloženie: cukor, lieskové orechy, kakaové maslo, kakaová hmota, mandle, karamelizované sušené plnotučné mlieko (plnotučné mlieko, karamelový sirup), karamelový prášok (glukózový sirup, cukor, maltodextrín), sušené odstredené mlieko, sušená srvátka, sójová múka, emulgátor (sójový lecitín), vanilkový extrakt. Môže obsahovať stopy arašidov.


Goldkenn

Švajčiarska značka čokolády, ktorá sa preslávila najmä vďaka svojej zlatej kolekcii čokolád. Nájdete v nej zlaté mince alebo rovno zlaté tehly! Samozrejme, všetko s obsahom tej najlepšej švajčiarskej čokolády, na ktorej výrobu boli použité starostlivo vybrané ingrediencie. Tak vznikla jedinečná kombinácia originálneho balenia a kvalitnej čokolády, ktoré v sebe spájajú dva najsilnejšie symboly Švajčiarska- čokoládu a bankovníctvo. Okrem zlatej, tú nájdete aj iné kolekcie, ako je napríklad likérová. Milovníci čokolády si pri značke Goldkenn určite prídu na svoje!


PôvodŠvajčiarsko
DruhMliečna čokoláda
Lepokbez lepku
Vajciabez vajec

19,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené