Nové Goldkenn zlatá tehlička plnená nugátovými pralinkami 300g

Goldkenn zlatá tehlička plnená nugátovými pralinkami 300g

0141

Tento produkt viac nie je na skalde

17,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 17 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 17 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,85 €.


Goldkenn Swiss Goldbar je elegantná zlatá tehla vo vnútri ukrývajúca 30ks praliniek z vynikajúceho nugátu s lupienkami mandlí. V tomto prípade napovedá už samotný vzhľadom o tom, že jeho obsah je prestížne hodnotný a
dané chuťové kvality sú nespochybniteľné.

Swiss Goldbar sa oplatí vždy. Či už ako prejav náklonnosti, alebo ako darček pre akúkoľvek príležitosť, svoje uplatnenie nájde zakaždým. Swiss Goldbar je veľkou príležitosťou pripraviť chutný originálny a nezabudnuteľný darček, ktorým dokážete niekomu naznačiť, že vám na ňom záleží.

Je to príležitosť zaželať úspech a šťastie s darovaním zlatej tehly s pralinkami zo švajčiarskej čokolády, symbolizujúcej sny, ktoré sa plnia. Koniec koncov, čokoláda v pôsobivom balení je vždy rozkošná a tieto vznešené, chutné švajčiarske pralinky si s veľkou pravdepodobnosťou získajú prívržencov čokolády. Zlatá tehla plná praliniek navyše určite pomôže s prílevom radosti a dobrých príležitostí.

Zloženie: cukor, mandle, krokant (lieskovce, cukor), kakaové maslo, kakaová hmota, sušené odtučnené mlieko, rastlinný tuk (palmový), mliečny tuk, emulgátor: sójový lecitín, aróma z bourbon vanilky. Podiel (%) kakaovej sušiny: najmenej 17% výrobku.


Goldkenn

Švajčiarska značka čokolády, ktorá sa preslávila najmä vďaka svojej zlatej kolekcii čokolád. Nájdete v nej zlaté mince alebo rovno zlaté tehly! Samozrejme, všetko s obsahom tej najlepšej švajčiarskej čokolády, na ktorej výrobu boli použité starostlivo vybrané ingrediencie. Tak vznikla jedinečná kombinácia originálneho balenia a kvalitnej čokolády, ktoré v sebe spájajú dva najsilnejšie symboly Švajčiarska- čokoládu a bankovníctvo. Okrem zlatej, tú nájdete aj iné kolekcie, ako je napríklad likérová. Milovníci čokolády si pri značke Goldkenn určite prídu na svoje!


PôvodŠvajčiarsko
DruhMliečna čokoláda
Lepokbez lepku
Vajciabez vajec

17,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2019. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené