Niederegger mini marcipánové variácie orechové 112g

0071

Tento produkt viac nie je na skalde

6,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 6 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 6 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,30 €.


Popis

Zloženie: mandle 36%, cukor, horká čokoláda 15% (kakaová hmota cukor, kakaové maslo, plnotučné sušené mlieko, emulgátor: sójové lecitíny, vanilkový extrakt), mliečna čokoláda 14% (cukor, kakaové maslo, plnotučné sušené mlieko, kakaová hmota, emulgátor: sójové lecitíny, vanilkový extrakt), pistácie 4,5%, invertný cukrový sirup, vlašské orechy 1,7%, lieskové orechy 1,7%, alkohol, rozpustná káva 0,4%, liehovina (arrack). Môže obsahovať stopy lepku, orechov a vajec.


Výrobca: Niederegger

Značka Niederegger je výrobcom marcipánu a sladkostí a svoje sídlo má v meste Lübeck v Nemecku. V roku 1806 ju založil Johann Georg Niederegger. Niederegger marcipán je klasifikovaný ako 100%-ný marcipán. Ten bol do 19. storočia tradične pochutinou len pre kráľov a kráľovny, no neskôr sa stal obľúbeným aj u bežných obyvateľov Lübecku. Dnes už Niederegger ponúka rozmanitú škálu marcipánových, nugátových a iných cukroviniek. Ich jemná chuť, lahodne sa rozplývajúca na jazyku, je potešenie, ktorému sa nedá odolať.


Vlastnosti produktu

PôvodNemecko
DruhZmes čokolád
Lepokbez lepku
Vajciabez vajec

6,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2017. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené