Venchi Assorted Dubledone lieskovoorieškové bonbóny 200g

0230

12,00 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 12 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 12 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,60 €.


Popis

Zloženie: cukor, kakaove maslo, lieskovooriešková pasta, sušené plnotučné mlieko, lieskové oriešky, kakaova hmota, sušená srvátka (z mlieka), bezvodý mliečny tuk, emulgator: sójový lecitín, aróma prírodná vanilka. Bez lepku. Môže obsahovať stopy orieškov, mlieka, sóji. Obsah kakaovej sušiny min. – 23,8% (mliečna), 31,3% (biela), 56% (horká), mlieka 17,6% min.


Výrobca: Venchi

Zakladateľom talianskej spoločnosti na výrobu čokoládových cukroviniek bol Silviano Venchi, ktorý sa narodil a vyrastal v oblasti Piemont. Jeho vášeň pre čokoládu a región, kde sa vyrábali tie najjemnejšie čokolády, boli skvelým základom pre úspech jeho budúcej vlastnej značky čokolády. Začínal ako asistent v cukrárni. Tak, ako miloval čokoládu, miloval aj skúšanie nových kombinácií a receptov, ktoré zákazníkom a jeho priateľom vždy vyčarili slastný úsmev na tvári. Už v priebu pár rokov, mal zarobené dosť na to aby mohol rozbehnúť svoj vlastný obchod s čokoládou, čo sa mu v roku 1878 aj podarilo. Vďaka nazbieraným skúsenostiam a špeciálnemu receptu na čokoládu s kúskami karamelizovaných orechov-  tzv. nugatín, jeho obchodík nabral na popularite. Dnes je možné vychutnať si celú škálu zaujímavých spojení, ktoré jemne pohládzajú chuťové poháriky.


Vlastnosti produktu

PôvodTaliansko
DruhMliečna čokoláda
Lepokbez lepku
Vajciabez vajec

12,00 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2019. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené