Nové Venchi lesné ovocie v horkej čokoláde 100g

Venchi lesné ovocie v horkej čokoláde 100g

0232

8,10 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 8 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 8 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,40 €.


Lahodné kandizované bobule obalené v 56%-nej horkej čokoláde, servírované  v praktických kartónových balíčkoch,  ktoré sa poľahky skryjú do vrecka a tak vás delikátna chuť Venchi môže sprevádzať aj na cestách.

Zloženie: kakaová hmota, cukor, kandizované maliny 11% (maliny, cukor, rastlinný glycerin, dextróza, regulátor kyslosti: kys. citronova), kakaové maslo, kandizované čierne ríbezle 7% (čierne ríbezle, cukor, rastlinný glycerín, dextróza, regulátor kyslosti: kys. citrónová), kandizované čučoriedky 6,5% (čučoriedky, cukor, rastlinný glycerín, dextróza, regulátor kyslosti: kys. citrónová), emulgátor: sójový lecitín, arabská guma, prírodná vanilková aróma. 100g ovocie zodpovedá 100g výrobku. Môže obsahovať stopy orechov a mlieka. Bez lepku.


Venchi

Zakladateľom talianskej spoločnosti na výrobu čokoládových cukroviniek bol Silviano Venchi, ktorý sa narodil a vyrastal v oblasti Piemont. Jeho vášeň pre čokoládu a región, kde sa vyrábali tie najjemnejšie čokolády, boli skvelým základom pre úspech jeho budúcej vlastnej značky čokolády. Začínal ako asistent v cukrárni. Tak, ako miloval čokoládu, miloval aj skúšanie nových kombinácií a receptov, ktoré zákazníkom a jeho priateľom vždy vyčarili slastný úsmev na tvári. Už v priebu pár rokov, mal zarobené dosť na to aby mohol rozbehnúť svoj vlastný obchod s čokoládou, čo sa mu v roku 1878 aj podarilo. Vďaka nazbieraným skúsenostiam a špeciálnemu receptu na čokoládu s kúskami karamelizovaných orechov-  tzv. nugatín, jeho obchodík nabral na popularite. Dnes je možné vychutnať si celú škálu zaujímavých spojení, ktoré jemne pohládzajú chuťové poháriky.


PôvodTaliansko
DruhHorká čokoláda
Lepokbez lepku
Vajciabez vajec
Mliekobez mlieka

8,10 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené