Nové Venchi Nocciole lieskovce v horkej čokoláde 100g

Venchi Nocciole lieskovce v horkej čokoláde 100g

0360

Tento produkt viac nie je na skalde

8,10 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 8 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 8 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,40 €.


IGP- certifikované lieskové orechy z Piedmontu obalené vo vrstve čistej horkej čokolády z 56%-ného kakaa. Lahodné tradičné dražé balené do praktických malých krabičiek.

Zloženie: lieskové orechy 32% (Piedmont I.G.P.), kakaová hmota, cukor, kakové maslo, arabská guma, emulgátor: sójový lecitín, aróma: prírodná vanilka. Bez lepku. Hmotnosť: 100g. Môže obsahovať stopy iných orechov a mlieka.


Venchi

Zakladateľom talianskej spoločnosti na výrobu čokoládových cukroviniek bol Silviano Venchi, ktorý sa narodil a vyrastal v oblasti Piemont. Jeho vášeň pre čokoládu a región, kde sa vyrábali tie najjemnejšie čokolády, boli skvelým základom pre úspech jeho budúcej vlastnej značky čokolády. Začínal ako asistent v cukrárni. Tak, ako miloval čokoládu, miloval aj skúšanie nových kombinácií a receptov, ktoré zákazníkom a jeho priateľom vždy vyčarili slastný úsmev na tvári. Už v priebu pár rokov, mal zarobené dosť na to aby mohol rozbehnúť svoj vlastný obchod s čokoládou, čo sa mu v roku 1878 aj podarilo. Vďaka nazbieraným skúsenostiam a špeciálnemu receptu na čokoládu s kúskami karamelizovaných orechov-  tzv. nugatín, jeho obchodík nabral na popularite. Dnes je možné vychutnať si celú škálu zaujímavých spojení, ktoré jemne pohládzajú chuťové poháriky.


PôvodTaliansko
DruhHorká čokoláda
Lepokbez lepku
Vajciabez vajec
Mliekobez mlieka

8,10 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené