Nové Lindt Thins Orange tenučké plátky mliečnej čokolády pomarančové 125g

Lindt Thins Orange tenučké plátky mliečnej čokolády pomarančové 125g

0029

5,99 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 5 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 5 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,25 €.


Spoznajte všetky stránky jemnosti s tenkými pomarančovými plátkami mliečnej čokolády Lindt. V ich ľahkosti ucítite dokonalé umenie švajčiarskych majstrov, ktorí si už viac ako celé storočie udržujú excelentný zmysel pre techniku konšovania, vďaka ktorému je kvalita čokolád Lindt nenapodobiteľná. Zastavte a splyňte na okamih s tou najjemnejšou čokoládou Lindt.

V plynulom slede sa odhalia jej chuťové kvality. Jemne sa rozplývajúca čokoláda najskôr ohúri smotanovo-kakaovou arómou, no už vzápätí ucítite, ako sa do nej vkráda osviežujúca vôňa citrusov, ktorá v dochuti speje do čistého, postupne miznúceho záveru s chuťou po pomarančovej kôre, a vanilke.

Zloženie: cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, laktóza, sušené odstredené mlieko, pomarančová zložka 0,5% (koncentrát pomarančovej šťavy 58%, glukózový sirup, prírodné citrusové extrakty, kyselina: kyselina citrónová), emulgátor: sójový lecitín, extrakt z jačmenného sladu, aróma. Môže obsahovať stopy lieskových orechov a mandlí.


Lindt

Švajčiarski majstri čokolády sa pri výrobe čokolády značky Lindt starostlivo zameriavajú na každý detail. A tak sa stala čokoláda Lindt symbolom tej najvyššej jemnosti, ktorú možno vo svete čokolády dosiahnuť. Na jej prípravu sa využívajú kvalitné kakaové bôby odrody Criollo a Trinitario. Tie sa melú, miešajú, roztierajú či ohrievajú- to všetko preto, aby vzniklo čokoládové potešnie rozplývajúce sa na jazyku. Vďaka unikátnym spojeniam so zaujímavými prísadami, si značka Lindt získala srdcia všetkých milovníkov dobrej čokolády.


PôvodŠvajčiarsko
DruhMliečna čokoláda
Vajciabez vajec

5,99 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené