Nové Lindor Assorted výber najobľúbenejších príchutí bonbónov 200g

Lindor Assorted výber najobľúbenejších príchutí bonbónov 200g

0016

6,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 6 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 6 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,30 €.


Vytajte vo svete zmyselnosti. To je Zmes príchutí Lindor s tými najobľúbenejšími chuťami, overenými časom desaťročí. Kombinácia bielej, mliečnej a horkej čokolády s čokoládovou náplňou. Potešte ňou tých, na ktorých nedáte dopustiť a vyjadrite im svoju úprimnú vďaku prostredníctvom zmesi Lindor.

Delikátne čokoládové pralinky s neodolateľne jemnou náplňou. Po ich nakusnutí pocítite zvodné srdce čokolády Lindor, ktorá sa začne rozpúšťať presne tak ako vy sami.Horkosť tmavej so zamatovou jemnosťou mliečnej čokolády v sebe ukrývajú bohatú čokoládovú arómu s akcentom roztopeného masla, orieškov a strúčikov vanilky pravej.

Tak chutí klasika, ktorú už od Vianoc roku 1949 pripravuje pre svojich priaznivcov Lindt. Staňte sa ním teraz aj vy.

Zloženie: cukor, rastlinné tuky (kokosový, palmojadrový v rôznom pomere), kakaové maslo, kakaové hmota, sušené plnotučné mlieko, laktóza, sušené odstredené mlieko, mliečny tuk, drvené jadrá lieskových orieškov, emulgátor: sójový lecitín, extrakt z jačmenného sladu, arómy, struk vanilky, mliečna čokoláda: kakaová sušina najmenej 31%, čokoláda: kakaová sušina najmenej 60%. Môže obsahovať mandle.


Lindt

Švajčiarski majstri čokolády sa pri výrobe čokolády značky Lindt starostlivo zameriavajú na každý detail. A tak sa stala čokoláda Lindt symbolom tej najvyššej jemnosti, ktorú možno vo svete čokolády dosiahnuť. Na jej prípravu sa využívajú kvalitné kakaové bôby odrody Criollo a Trinitario. Tie sa melú, miešajú, roztierajú či ohrievajú- to všetko preto, aby vzniklo čokoládové potešnie rozplývajúce sa na jazyku. Vďaka unikátnym spojeniam so zaujímavými prísadami, si značka Lindt získala srdcia všetkých milovníkov dobrej čokolády.


PôvodŠvajčiarsko
DruhZmes čokolád
Vajciabez vajec

6,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené