Nové Niederegger marcipánové variácie 100g

Niederegger marcipánové variácie 100g

0034

4,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 4 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 4 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,20 €.


Popis

Zbožňujete sladké a jeho rozmanité tváre? Ak áno, marcipánová zmes “Klasických Variácií” od Niederegger je tým, čo si skutočne zamilujete. Pretože “Klasické Variácie” sú sadou čokoládok s delikátnym, sladkým a šťavnatým základom z mandľovej pasty, doplneným o zmyselnú chuť rozmanitých náplní a čokoládovej polevy.

Táto sada ponúka osem marcipánov čokoládok s chuťou sladkastých pistácií, delikátneho espressa, osviežujúceho ananásu a šťavnatých pomarančov v poleve z mliečnej a tmavej čokolády. v krásnom originálnom balení so štýlovým minimalistickým vzhľadom.

Toto balenie variácií je pre tých najnáročnejších milovníkov marcipánu. Pozývame vás oddať sa pokušeniu v týchto sladkých. malých artefaktoch mágie, a vyskúšať výnimočné marcipánové kúsky od Niederegger. Vykúšajte tieto úžasné pochúťky, plné jedinečnej dômyselnosti chutí a radostného pôžitku.

Sada “Klasických Variácií” je takisto perfektným darčekom pre akúkoľvek oslavu, príležitosť či situáciu.

Zloženie: mandle 39%, horko-mliečna čokoláda 24%, (kakaová hmota, cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, emulgátor: sójový lecitín, prírodná vanilková aróma), cukor, mliečna čokoláda 4,9% (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota), invertný sirup, alkohol, pistácie 1,0%, ananás 0,6%, obsahuje sladidlá: glukózový fruktózový sirup, pomarančová šťava 0,4%, prírodná aróma, rozpustná káva 0,1%, alkohol, Arak, citrónová šťava.


Výrobca: Niederegger

Značka Niederegger je výrobcom marcipánu a sladkostí a svoje sídlo má v meste Lübeck v Nemecku. V roku 1806 ju založil Johann Georg Niederegger. Niederegger marcipán je klasifikovaný ako 100%-ný marcipán. Ten bol do 19. storočia tradične pochutinou len pre kráľov a kráľovny, no neskôr sa stal obľúbeným aj u bežných obyvateľov Lübecku. Dnes už Niederegger ponúka rozmanitú škálu marcipánových, nugátových a iných cukroviniek. Ich jemná chuť, lahodne sa rozplývajúca na jazyku, je potešenie, ktorému sa nedá odolať.


Vlastnosti produktu

PôvodNemecko
DruhHorká čokoláda
Lepokbez lepku
Vajciabez vajec

4,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2019. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené