Niederegger marcipánové variácie s alkoholom 200g

0036

Tento produkt viac nie je na skalde

8,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 8 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 8 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,40 €.


Popis

Zloženie: mandle 37%, cukor, mliečna čokoláda 14% (cukor, kakaové maslo, plnotučné sušené mlieko, kakaová hmota, emulgátor: sójové lecitíny, vanilkový extrakt), invertný cukrový sirup, slivkový ovocný prášok 1,6% (slivky, maltodextrín), jablko 0,9%, alkohol, rum 0,7%, lieskové orechy 0,7%, glukózovo- fruktózový sirup, brandy mirabelle 0,5%, Armagnac 0,5%, prírodné príchute, kalvados 0,3%, prírodná jablková príchuť s ďalšími prírodnými príchuťami, okysľujúca zložka: kyselina citrónová. Môže obsahovať stopy orechov.


Výrobca: Niederegger

Značka Niederegger je výrobcom marcipánu a sladkostí a svoje sídlo má v meste Lübeck v Nemecku. V roku 1806 ju založil Johann Georg Niederegger. Niederegger marcipán je klasifikovaný ako 100%-ný marcipán. Ten bol do 19. storočia tradične pochutinou len pre kráľov a kráľovny, no neskôr sa stal obľúbeným aj u bežných obyvateľov Lübecku. Dnes už Niederegger ponúka rozmanitú škálu marcipánových, nugátových a iných cukroviniek. Ich jemná chuť, lahodne sa rozplývajúca na jazyku, je potešenie, ktorému sa nedá odolať.


Vlastnosti produktu

PôvodNemecko
DruhZmes čokolád
Lepokbez lepku
Vajciabez vajec

8,90 €

vrátane DPH

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2017. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené