Nové Goldkenn mini trezor plnený zlatými mincami z mliečnej čokolády 200g

Goldkenn mini trezor plnený zlatými mincami z mliečnej čokolády 200g

0139

Tento produkt viac nie je na skalde

13,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 13 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 13 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,65 €.


Skvelý darček na akúkoľvek príležitosť – trezor plný mincí. Teda aspoň tých čokoládových, ktoré si môžete vychutnávať do posledného centu.

Goldkenn Mini Safe je ako darček naozaj vhodný – drobná detailná replika trezora, ktorý obsahuje poklady v podobe mincí zo švajčiarskej čokolády a malá tehlička Goldbar s dvomi samostatne zabalenými pralinkami z prvotriednej čokolády v kombinácii s mandľami a lieskovými orieškami.

Symbolická ozdoba a zaujímavý darček – už samotný vzhľad je dôkazom prestíže. Darček, ktorý vás prekvapí svojou eleganciou a krásou, prinášajúci so sebou úžasnú chuť švajčiarskej mliečnej čokolády.

Keď sa trezor nadobro vyprázdni, premení sa na drobnú pokladničku, aby naďalej prinášal do domácnosti bohatstvo a peniaze. Stačí ho len umiestniť na správne miesto a vhodiť doň zopár mincí.

Zloženie: Mince: cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, sušené odtučnené mlieko, mliečny tuk, extrakt z jačmenného sladu, emulgátor (slnečnicový lecitín), extrakt z vanilky. Mini Goldbar mliečna tyčinka: cukor, mandle, krokant (lieskovce, cukor), kakaové maslo, kakaová hmota, sušené odtučnené mlieko, rastlinný tuk (palmový), mliečny tuk, emulgátor (sójový lecitín), aróma z bourbon vanilky. Môže obsahovať stopy arašidov, vajec, sezamu, lieskovcov, mandlí a orieškov. Podiel (%) kakaovej sušiny v čokoládových minciach: najmenej 35%. Podiel (%) kakaovej sušiny v mliečnej tyčinke Mini Goldbar: najmenej 17%.


Goldkenn

Švajčiarska značka čokolády, ktorá sa preslávila najmä vďaka svojej zlatej kolekcii čokolád. Nájdete v nej zlaté mince alebo rovno zlaté tehly! Samozrejme, všetko s obsahom tej najlepšej švajčiarskej čokolády, na ktorej výrobu boli použité starostlivo vybrané ingrediencie. Tak vznikla jedinečná kombinácia originálneho balenia a kvalitnej čokolády, ktoré v sebe spájajú dva najsilnejšie symboly Švajčiarska- čokoládu a bankovníctvo. Okrem zlatej, tú nájdete aj iné kolekcie, ako je napríklad likérová. Milovníci čokolády si pri značke Goldkenn určite prídu na svoje!


PôvodŠvajčiarsko
DruhMliečna čokoláda
Vajciabez vajec

13,90 €

vrátane DPH

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2019. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené