Nové Goldkenn mini trezor plnený zlatými mincami z mliečnej čokolády 200g

Goldkenn mini trezor plnený zlatými mincami z mliečnej čokolády 200g

0139

Tento produkt viac nie je na skalde

14,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 14 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 14 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,70 €.


Skvelý darček na akúkoľvek príležitosť – trezor plný mincí. Teda aspoň tých čokoládových, ktoré si môžete vychutnávať do posledného centu.

Goldkenn Mini Safe je ako darček naozaj vhodný – drobná detailná replika trezora, ktorý obsahuje poklady v podobe mincí zo švajčiarskej čokolády a malá tehlička Goldbar s dvomi samostatne zabalenými pralinkami z prvotriednej čokolády v kombinácii s mandľami a lieskovými orieškami.

Symbolická ozdoba a zaujímavý darček – už samotný vzhľad je dôkazom prestíže. Darček, ktorý vás prekvapí svojou eleganciou a krásou, prinášajúci so sebou úžasnú chuť švajčiarskej mliečnej čokolády.

Keď sa trezor nadobro vyprázdni, premení sa na drobnú pokladničku, aby naďalej prinášal do domácnosti bohatstvo a peniaze. Stačí ho len umiestniť na správne miesto a vhodiť doň zopár mincí.

Zloženie: Mini Goldbar: cukor, lieskové orechy 21%, kakaové maslo, kakaová hmota, mandle, karamelizované sušené plnotučné mlieko (plnotučné mlieko, karamelový sirup), karamelový prášok (glukózový sirup, cukor, maltodextrín), sušené odstredené mlieko, sušená srvátka, sójová múka, emulgátor (sójový lecitín), vanilkový extrakt. Môže obsahovať stopy arašidov. Mince: cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, sušené odstredené mlieko, maslový tuk, jačmenný sladový extrakt, emulgátor (slnečnicový lecitín), vanilkový extrakt. Môže obsahovať stopy orechov, vajec a lepku. Obsah kakaa min. 36% v čokoláde.


Goldkenn

Švajčiarska značka čokolády, preslávená najmä vďaka svojej zlatej kolekcii čokolád. Nájdete tu zlaté mince alebo rovno zlaté tehly! Samozrejme, všetko s obsahom tej najlepšej švajčiarskej čokolády, na ktorej výrobu boli použité starostlivo vybrané zložky. Tak vznikla originálna kombinácia nádherného balenia a kvalitnej čokolády, spájajúca v sebe dva najsilnejšie symboly Švajčiarska- čokoládu a bankovníctvo. Okrem zlatej tu nájdete aj iné kolekcie, ako je napríklad likérová. Milovníci čokolády si pri značke Goldkenn spoľahlivo prídu na svoje!


PôvodŠvajčiarsko
DruhMliečna čokoláda
Vajciabez vajec

14,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené