Nové Dolfin 48ks darčekový box čokolád Art Of Blending 216g

Dolfin 48ks darčekový box čokolád Art Of Blending 216g

0533

11,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 11 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 11 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,55 €.


Popis

Dolfin čokoláda má intenzívnu, zvláštne tajomnú vôňou, čistá čokoláda s vynikajúcim zakončením. Má výrazný profil, ktorého jednoduchosť Vám umožňuje vychutnať si autentickú a rýdze chuť vynikajúcej horkej čokolády.

Zloženie: kakaová hmota, cukor, kakaové maslo, odtučnený kakaový prášok, sušené plnotučné mlieko, nugát 5% (lieskové oriešky, cukor), čaj 3%, ružové korenie, káva, levanduľa, škorica, zázvor, prírodná pomarančová, citrónová a vanilková aróma, emulgátor: sójový lecitín. Môže obsahovať stopy pšenice, vajec a ostatných orechov.


Výrobca: Dolfin

Značka, pre ktorú čokoláda nie je len produktom výroby, ale vášňou. Už celé desaťročia belgická značka Dolfin vytvára čokolády, v ktorých mieša len ingrediencie najvyššej kvality. Ovocie, korenie, bylinky, kvety, ale aj klasické prísady sa miešajú s najlepšou tradičnou čokoládou a tak vytvárajú lahodné a zároveň prekvapujúce kombinácie. Každodenným cieľom značky Dolfin je Vaša spokojnosť.


Vlastnosti produktu

PôvodBelgicko
DruhZmes čokolád
Lepokbez lepku
Vajciabez vajec

11,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2018. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené