Nové Toblerone mliečna čokoláda s medovo-mandľovým nugátom 100g

Toblerone mliečna čokoláda s medovo-mandľovým nugátom 100g

0637

1,59 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 1 bonusový bod. Za váš nákupný košík celkom získate 1 bonusový bod ktoré možno transformovať do poukážky 0,05 €.


Zloženie: cukor, sušené plnotučné mlieko, kakaové maslo, kakaová hmota, med (3,0%), mliečny tuk, mandle (1,6%), emulgátor (sójový lecitín), vaječný bielok, aróma, v mliečnej čokoláde kakaová sušina najmenej 28%.


Toblerone

V roku 1868 Jean Tobler vlastnil malú cukráreň, kde sa zaoberal výrobou čokoládových cukroviniek. Postupom času dopyt po jeho výrobkoch stúpol a tak dal postaviť továreň, ktorá dokázala pokryť požiadavky zákazníkov. V roku 1908 ju po ňom prebral jeho syn Theodor. Ten spolu so svojim bratrancom vytvoril slávnu čokoládovú tyčinku Toblerone! Špeciálna receptúra, originálny tvar a odlišný obal- to všetko charakterizuje Toblerone. Názov je spojením mena „Tobler“ a a názvu talianskej mandľovo- nugátovej pochúťky „Torrone“. Postupne vznikali ďalšie variácie tejto tyčinky- z horkej či bielej čokolády alebo mliečna čokoláda s hrozienkami. Oslaďte si život čokoládou s viac ako storočnou tradíciou.


PôvodŠvajčiarsko
DruhMliečna čokoláda
Lepokbez lepku

1,59 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené