Venchi Bitter Spritz bonbóny z horkej čokolády s pomarančovou plnkou

6,00 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 6 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 6 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,30 €.


Horká čokoláda plnená pomarančovou náplňou s populárnou Spritz príchuťou. Svieža chuť pod vrstvou  škrupinky kvalitnej horkej čokolády. Pochúťka, ktorá spríjmení každé posedenie s priateľmi.

Zloženie: kakaová hmota, cukor, glukózový sirup, kakaové maslo, koncentrované mliečne maslo, kandizovaná pomarančová kôra (pomarančová kôra, glukózovo- fruktózový sirup, cukor, kyselina: kyselina citrónová. 100g ovocia na 100g kandizovaného produktu) 6,5%, etylalkohol, sušené plnotučné mlieko, pomarančový džús 2,3%, sladidlo: erytritol, prírodná príchuť, emulgátor: sójový lecitín, zahusťovadlo: rastlinná vláknina (psyllium), výťažky z rastlín (svetlica, citrón, voda, invertný cukrový sirup, okysľujúca zložka: kyselina citrónová), prírodná vanilková príchuť, kyselina: kyselina citrónová, rastlinné extrakty (sladký zemiak, mrkva, voda; okysľujúca zložka: kyselina citrónová). Môže obsahovať stopy orechov.


Venchi

Zakladateľom talianskej spoločnosti na výrobu čokoládových cukroviniek bol Silviano Venchi, ktorý sa narodil a vyrastal v oblasti Piemont. Jeho vášeň pre čokoládu a región, kde sa vyrábali tie najjemnejšie čokolády, boli skvelým základom pre úspech jeho budúcej vlastnej značky čokolády. Začínal ako asistent v cukrárni. Tak, ako miloval čokoládu, miloval aj skúšanie nových kombinácií a receptov, ktoré zákazníkom a jeho priateľom vždy vyčarili slastný úsmev na tvári. Už v priebu pár rokov, mal zarobené dosť na to aby mohol rozbehnúť svoj vlastný obchod s čokoládou, čo sa mu v roku 1878 aj podarilo. Vďaka nazbieraným skúsenostiam a špeciálnemu receptu na čokoládu s kúskami karamelizovaných orechov-  tzv. nugatín, jeho obchodík nabral na popularite. Dnes je možné vychutnať si celú škálu zaujímavých spojení, ktoré jemne pohládzajú chuťové poháriky.


PôvodTaliansko
DruhHorká čokoláda
Lepokbez lepku
Vajciabez vajec

6,00 €

vrátane DPH

6 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené