Venchi Chocaviar bonbóny z horkej čokolády 75%

6,00 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 6 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 6 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,30 €.


Horká čokoláda s kakaovým srdcom- to je Cubotto Chocaviar s Cuor di Cacao náplňou, obalená v dvoch vrstvách 75%-nej a 56%-nej horkej čokolády, posypaná 75% -nými granulkami čokaviáru. Kontrastné štruktúry a veľmi intenzívna kakaová chuť robia z Venchi Cubotto Chocaviar pochúťku ideálnu na akúkoľvek časť dňa.

Zloženie: kakaový prášok, kakaová hmota, cukor, kakaové maslo, kondenzované mliečne maslo, emulgátor: sójový lecitín, prírodná vanilková aróma. Môže obsahovať stopy orechov a mlieka.


Venchi

Zakladateľom talianskej spoločnosti na výrobu čokoládových cukroviniek bol Silviano Venchi, ktorý sa narodil a vyrastal v oblasti Piemont. Jeho vášeň pre čokoládu a región, kde sa vyrábali tie najjemnejšie čokolády, boli skvelým základom pre úspech jeho budúcej vlastnej značky čokolády. Začínal ako asistent v cukrárni. Tak, ako miloval čokoládu, miloval aj skúšanie nových kombinácií a receptov, ktoré zákazníkom a jeho priateľom vždy vyčarili slastný úsmev na tvári. Už v priebu pár rokov, mal zarobené dosť na to aby mohol rozbehnúť svoj vlastný obchod s čokoládou, čo sa mu v roku 1878 aj podarilo. Vďaka nazbieraným skúsenostiam a špeciálnemu receptu na čokoládu s kúskami karamelizovaných orechov-  tzv. nugatín, jeho obchodík nabral na popularite. Dnes je možné vychutnať si celú škálu zaujímavých spojení, ktoré jemne pohládzajú chuťové poháriky.


PôvodTaliansko
DruhHorká čokoláda
Lepokbez lepku
Vajciabez vajec

6,00 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

5 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené