Venchi Chocaviar bonbóny z horkej čokolády s krémovou kakaovou plnkou

6,00 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 6 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 6 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,30 €.


Čokoláda plnená lieskovoorieškovým gianduja krémom, obalená do vrstvy mliečnej a 56%- nej horkej čokolády, posypaná 75%- nými granulkami čokaviáru. Zhovievavá a extra čokoládová, s krémovou náplňou a hrubou chrumkavou škrupinkou. Pochúťka, ktorú si je možné vychutnať kedykoľvek počas dňa.

Zloženie: cukor, kakaové maslo, kakaová hmota, sušené plnotučné mlieko, kakaový prášok, lieskovooriešková pasta (orechy z Piedmontu), nízkotučný kakaový prášok, kondenzované mliečne maslo, olivový olej, sušené odstredené mlieko, emulgátor: sójový lecitín, sušený mliečny tuk, prírodná vanilková aróma, emulgátor: sójový lecitín. Môže obsahovať stopy orechov, mlieka a sóje.


Venchi

Zakladateľom talianskej spoločnosti na výrobu čokoládových cukroviniek bol Silviano Venchi, ktorý sa narodil a vyrastal v oblasti Piemont. Jeho vášeň pre čokoládu a región, kde sa vyrábali tie najjemnejšie čokolády, boli skvelým základom pre úspech jeho budúcej vlastnej značky čokolády. Začínal ako asistent v cukrárni. Tak, ako miloval čokoládu, miloval aj skúšanie nových kombinácií a receptov, ktoré zákazníkom a jeho priateľom vždy vyčarili slastný úsmev na tvári. Už v priebu pár rokov, mal zarobené dosť na to aby mohol rozbehnúť svoj vlastný obchod s čokoládou, čo sa mu v roku 1878 aj podarilo. Vďaka nazbieraným skúsenostiam a špeciálnemu receptu na čokoládu s kúskami karamelizovaných orechov-  tzv. nugatín, jeho obchodík nabral na popularite. Dnes je možné vychutnať si celú škálu zaujímavých spojení, ktoré jemne pohládzajú chuťové poháriky.


PôvodTaliansko
DruhHorká čokoláda
Lepokbez lepku
Vajciabez vajec

6,00 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

5 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené