Lindt Lindor bonbóny s kokosovou náplňou

3,45 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 3 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 3 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,15 €.


Malé guľôčky, ktoré vyzerajú a aj chutia ako kokosový orech, to je Lindor Kokos. Novinka z dielne Lindt. Vychutnajte si sviežosť exotikou zaváňajúcej náplne, ponorenej v lahodnej vrstve švajčiarskej mliečnej čokolády.

Lesklý a hladký povrch pralinky vás očarí príjemnou arómou čokolády s nepatrným náznakom kokosovej dužiny. Ochutnajte a ucítite, ako sa ústami rozlieha osviežujúca kombinácia kakaa, vanilky a kokosového krému, spejúca do pôvabne jemného záveru. Zmeňte chuťový pôžitok tým, že pralinky decentne vychladíte. Chladivá kokosová náplň vás so zmenou krémovej konzistencie osvieži o to viac.

Pralinky Lindor Kokos sú vhodným darčekom pre tých, ktorí milujú ľahké exotické a svieže arómy. Tých, ktorí nedajú dopustiť na vyvážené kombinácie. Sú symbolom vyberaného a jedinečného vkusu.


Lindt

Švajčiarski majstri čokolády sa pri výrobe čokolády značky Lindt starostlivo zameriavajú na každý detail. A tak sa stala čokoláda Lindt symbolom tej najvyššej jemnosti, ktorú možno vo svete čokolády dosiahnuť. Na jej prípravu sa využívajú kvalitné kakaové bôby odrody Criollo a Trinitario. Tie sa melú, miešajú, roztierajú či ohrievajú- to všetko preto, aby vzniklo čokoládové potešnie rozplývajúce sa na jazyku. Vďaka unikátnym spojeniam so zaujímavými prísadami, si značka Lindt získala srdcia všetkých milovníkov dobrej čokolády.


PôvodŠvajčiarsko
DruhMliečna čokoláda

3,45 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

4 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2019. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené