Nové Cupper Organic zelený čaj s limetkou a zázvorom Lime Ginger BIO 35g

Cupper Organic zelený čaj s limetkou a zázvorom BIO 35g

2186

2,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 2 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 2 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,10 €.


Zloženie: zelený čaj* 70%, koreň zázvoru* 20%, limetková kôra* 5%, prírodná limetková aróma* 5%.

* Ekologicky pestované ingrediencie.
Zelený čaj a zázvor: Obchodované podľa štandardov Fairtrade. Podiel Fairtrade 90%.


Cupper

Cupper čaje pochádzajú z Dorsetu, malej provincie na južnom anglickom pobreží. V spoločnosti Cupper veria, že každá šálka čaju je niečo veľmi dôležité a zaujímavé. A vidno to nielen v kvalite a detailnosti, ale aj v úsilí urobiť niečo dobré pre ľudí a našu planétu.Motto značky je „prírodné, spravodlivé a chutné“ - preto sú Cupper čaje vyrábané z čistých, prírodných organických a spravodlivo obchodovaných surovín s čistým svedomím. Čajové vrecká najväčšieho fair trade výrobcu na svete obsahujú iba prírodné, organické prísady.

Dan a James, čajoví majstri spoločnosti Cupper cestujú po celom svete a vždy hľadajú najlepšie ingrediencie pre čajové zmesi. James je majstrom nakupovania čaju a vždy nájde najlepšie bylinky, ovocie a čaje. Ako majster miešania čajov vytvára Dan neporovnateľné chuťové profily. Obidvaja majú za cieľ, aby každý čajový sáčok obsahoval iba prírodné a chutné zmesi. Tak chutné, že jedna šálka nikdy nestačí.


2,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

29 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené