Nové Garofalo Farfalle mašličky cestoviny 500g

Garofalo Farfalle mašličky cestoviny 500g

2517

2,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 2 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 2 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,10 €.


Pravé talianske cestoviny z tvrdej pšenice s hrubým povrchom vďaka použitiu bronzovej formy. Na hrubom povrchu cestovín sa omáčka drží lepšie a dokonale sa tak prepojí s chuťou cestovín. Jedinečná chuť, lákavá farba a pružnosť pri varení.

Zloženie: múka z tvrdej pšenice.


Garofalo

Garofalo bolo založené v roku 1789 v Gragnano, domovskej oblasti cestovín. Klimatické podmienky tejto oblasti sú ideálne na sušenie cestovín a prítomnosť pramenitej vody, ktorá napájala mlyny, urobila z Gragnana ideálne miesto na výrobu cestovín.

Na konci osemnásteho storočia získala kráľovská vyhláška Michele Garofalo exkluzívnu koncesiu na výrobu cestovín, ktorá sa považovala za „dobre urobenú“. Čas odmenil pôvodnú receptúru Garofalo, ktorá kombinuje úsilie o inovácie s nezastaviteľným hľadaním kvality. Spoločnosť sa tak stala motorom evolúcie Gragnano a okrem svojho prvého priemyselného závodu v centre mesta pribudol ďalší v bezprostrednej blízkosti.

Produkcia rástla a spoločnosť Garofalo expandovala hlavne do zahraničia a ako privátna značka, až kým v roku 2001 nebola v Taliansku uvedená na trh značka, ktorá sa okamžite stala štandardom pre cestoviny špičkovej kvality medzi spotrebiteľmi.

Okrem toho, že je Garofalo lídrom v oblasti kvalitných cestovín v Taliansku, dnes vyváža svoje výrobky do viac ako šesťdesiatich krajín sveta.


PôvodTaliansko
Vajciabez vajec
Mliekobez mlieka
Sójabez sóje

2,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

10 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené