Venchi mliečna a horká čokoláda s pomarančovou náplňou 100g

1171

6,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 6 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 6 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,30 €.


Pomarančovo- čokoládová cigara: kakaová pasta s kandizovanou pomarančovou kôrou, obalená do dvojitej vrstvy čokolády.
Čokoládové cigary sú sučasťou tradície Venchi, dodnes vyrábané a balené ručne- vždy s príznačným štýlom a  veľkou vášňou. Venchi neustále prichádza s inováciami, ktorých korene sú však pevne ukotvené v storočnej tradícii.

Zloženie: cukor, kakaové maslo, kandizovaná pomarančová kôra (pomarančová kôra, glukózovo- fruktózový sirup, cukor, kyselina citrónová, 100g pomarančovej kôry na 100g kandizovaného produktu), kakaová hmota, mandľová pasta, sušené plnotučné mlieko, odtučnený kakaový prášok, emulgátor: sójový lecitín, mliečny tuk bez vody, prírodná vanilková aróma. Obsah kakaovej sušiny min. 56%(horká) a 31,8% (mliečna). Môže obsahovať stopy  ostatných škrupinových plodov.


Venchi

Zakladateľom talianskej spoločnosti na výrobu čokoládových cukroviniek bol Silviano Venchi, ktorý sa narodil a vyrastal v oblasti Piemont. Jeho vášeň pre čokoládu a región, kde sa vyrábali tie najjemnejšie čokolády, boli skvelým základom pre úspech jeho budúcej vlastnej značky čokolády. Začínal ako asistent v cukrárni. Tak, ako miloval čokoládu, miloval aj skúšanie nových kombinácií a receptov, ktoré zákazníkom a jeho priateľom vždy vyčarili slastný úsmev na tvári. Už v priebu pár rokov, mal zarobené dosť na to aby mohol rozbehnúť svoj vlastný obchod s čokoládou, čo sa mu v roku 1878 aj podarilo. Vďaka nazbieraným skúsenostiam a špeciálnemu receptu na čokoládu s kúskami karamelizovaných orechov-  tzv. nugatín, jeho obchodík nabral na popularite. Dnes je možné vychutnať si celú škálu zaujímavých spojení, ktoré jemne pohládzajú chuťové poháriky.


PôvodTaliansko
DruhZmes čokolád
Lepokbez lepku
Vajciabez vajec

6,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

29 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené