Venchi horká čokoláda s kakaovou náplňou 100g

1191

6,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 6 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 6 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,30 €.


Popis

Čokoládová cigara z aromatického kakaa: kakaová pasta z Novej Guiney dodáva charakteristický dymový nádych a spolu s povrchovou dvojitou vrstvou čokolády vytvára originálnu formu čokoládového darčeka.

Čokoládové cigary sú sučasťou tradície Venchi, dodnes vyrábané a balené ručne- vždy s príznačným štýlom a  veľkou vášňou. Venchi neustále prichádza s inováciami, ktorých korene sú však pevne ukotvené v storočnej tradícii.

Zloženie: cukor, kakaová hmota, kakaový prášok, kakaové maslo, kakaová hmota (Nová Guinea)-12,4%, lieskovooriešková pasta z Piedmontu, emulgátor: sójový lecitín, prírodná vanilková aróma. Obsah kakaovej sušiny min. 56%. Môže obsahovať stopy ostatných škrupinových plodov a mlieka.


Výrobca: Venchi

Zakladateľom talianskej spoločnosti na výrobu čokoládových cukroviniek bol Silviano Venchi, ktorý sa narodil a vyrastal v oblasti Piemont. Jeho vášeň pre čokoládu a región, kde sa vyrábali tie najjemnejšie čokolády, boli skvelým základom pre úspech jeho budúcej vlastnej značky čokolády. Začínal ako asistent v cukrárni. Tak, ako miloval čokoládu, miloval aj skúšanie nových kombinácií a receptov, ktoré zákazníkom a jeho priateľom vždy vyčarili slastný úsmev na tvári. Už v priebu pár rokov, mal zarobené dosť na to aby mohol rozbehnúť svoj vlastný obchod s čokoládou, čo sa mu v roku 1878 aj podarilo. Vďaka nazbieraným skúsenostiam a špeciálnemu receptu na čokoládu s kúskami karamelizovaných orechov-  tzv. nugatín, jeho obchodík nabral na popularite. Dnes je možné vychutnať si celú škálu zaujímavých spojení, ktoré jemne pohládzajú chuťové poháriky.


Vlastnosti produktu

PôvodTaliansko
DruhHorká čokoláda
Lepokbez lepku
Vajciabez vajec
Mliekobez mlieka

6,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

22 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2018. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené