Venchi horká čokoláda s kakaovou náplňou 100g

1191

6,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 6 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 6 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,30 €.


Čokoládová cigara z aromatického kakaa: kakaová pasta z Novej Guiney dodáva charakteristický dymový nádych a spolu s povrchovou dvojitou vrstvou čokolády vytvára originálnu formu čokoládového darčeka.

Čokoládové cigary sú sučasťou tradície Venchi, dodnes vyrábané a balené ručne- vždy s príznačným štýlom a  veľkou vášňou. Venchi neustále prichádza s inováciami, ktorých korene sú však pevne ukotvené v storočnej tradícii.

Zloženie: cukor, kakaová hmota, kakaový prášok, kakaové maslo, kakaová hmota (Nová Guinea)-11,7%, lieskovooriešková pasta z Piedmontu, olivový olej, emulgátor: sójový lecitín, prírodná vanilková aróma. Obsah kakaovej sušiny min. 56%. Môže obsahovať stopy ostatných škrupinových plodov a mlieka.


Venchi

Zakladateľom talianskej spoločnosti na výrobu čokoládových cukroviniek bol Silviano Venchi, ktorý sa narodil a vyrastal v oblasti Piemont. Jeho vášeň pre čokoládu a región, kde sa vyrábali tie najjemnejšie čokolády, boli skvelým základom pre úspech jeho budúcej vlastnej značky čokolády. Začínal ako asistent v cukrárni. Tak, ako miloval čokoládu, miloval aj skúšanie nových kombinácií a receptov, ktoré zákazníkom a jeho priateľom vždy vyčarili slastný úsmev na tvári. Už v priebu pár rokov, mal zarobené dosť na to aby mohol rozbehnúť svoj vlastný obchod s čokoládou, čo sa mu v roku 1878 aj podarilo. Vďaka nazbieraným skúsenostiam a špeciálnemu receptu na čokoládu s kúskami karamelizovaných orechov-  tzv. nugatín, jeho obchodík nabral na popularite. Dnes je možné vychutnať si celú škálu zaujímavých spojení, ktoré jemne pohládzajú chuťové poháriky.


PôvodTaliansko
DruhHorká čokoláda
Lepokbez lepku
Vajciabez vajec
Mliekobez mlieka

6,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

29 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené