Nové Venchi Cremino biela Gianduja so solenými orechmi 80g

Venchi Cremino biela Gianduja so solenými orechmi 80g

1463

6,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 6 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 6 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,30 €.


Zloženie: Piedmontská lieskovooriešková pasta (28,3%), cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, solené lieskové orechy z Piedmontu 6% (lieskové orechy z Piedmontu 98,5%, soľ), solené mandle 6% (mandle 98,5%, soľ), solené pistácie 3% (pistácie 98,5%, soľ), sušená srvátka (z mlieka), emulgátor: sójový lecitín, prírodná vanilková aróma. Môže obsahovať stopy ostatných orechov. Bez lepku. Obsah kakaa min. 31,3% v bielej čokoláde.


Venchi

Zakladateľom talianskej spoločnosti na výrobu čokoládových cukroviniek bol Silviano Venchi, ktorý sa narodil a vyrastal v oblasti Piemont. Jeho vášeň pre čokoládu a región, kde sa vyrábali tie najjemnejšie čokolády, boli skvelým základom pre úspech jeho budúcej vlastnej značky čokolády. Začínal ako asistent v cukrárni. Tak, ako miloval čokoládu, miloval aj skúšanie nových kombinácií a receptov, ktoré zákazníkom a jeho priateľom vždy vyčarili slastný úsmev na tvári. Už v priebu pár rokov, mal zarobené dosť na to aby mohol rozbehnúť svoj vlastný obchod s čokoládou, čo sa mu v roku 1878 aj podarilo. Vďaka nazbieraným skúsenostiam a špeciálnemu receptu na čokoládu s kúskami karamelizovaných orechov-  tzv. nugatín, jeho obchodík nabral na popularite. Dnes je možné vychutnať si celú škálu zaujímavých spojení, ktoré jemne pohládzajú chuťové poháriky.


PôvodTaliansko
DruhBiela čokoláda
Lepokbez lepku
Vajciabez vajec

6,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

29 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené