Nové Niederegger marcipánový bochník s pistáciami a vanilkovou plnkou 75g

Niederegger marcipánový bochník s pistáciami a vanilkovou plnkou 75g

0079

3,70 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 3 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 3 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,15 €.


Zloženie: mandle 29%, horká čokoláda 21% (kakaová hmota, cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, emulgátor: sójový lecitín, vanilkový extrakt), cukor, pistácie 9,3%, biela čokoláda (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, emulgátor: sójový lecitín, vanilkový extrakt), smotana, invertný cukrový sirup, vaječný likér, prírodná vanilková aróma, alkohol, liehovina (arrack). Môže obsahovať stopy ďalších orechov a lepku.


Niederegger

Značka Niederegger je výrobcom marcipánu a sladkostí a svoje sídlo má v meste Lübeck v Nemecku. V roku 1806 ju založil Johann Georg Niederegger. Niederegger marcipán je klasifikovaný ako 100%-ný marcipán. Ten bol do 19. storočia tradične pochutinou len pre kráľov a kráľovny, no neskôr sa stal obľúbeným aj u bežných obyvateľov Lübecku. Dnes už Niederegger ponúka rozmanitú škálu marcipánových, nugátových a iných cukroviniek. Ich jemná chuť, lahodne sa rozplývajúca na jazyku, je potešenie, ktorému sa nedá odolať.


PôvodNemecko
DruhHorká čokoláda
Lepokbez lepku

3,70 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

26 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2019. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené