Nové Lindt tyčinka horká s celými lieskovcami 40g

Lindt tyčinka horká s celými lieskovcami 40g

0032

1,40 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 1 bonusový bod. Za váš nákupný košík celkom získate 1 bonusový bod ktoré možno transformovať do poukážky 0,05 €.


Vychutnajte si lahodnosť lieskových orieškov s čokoládovou tyčinkou Noccionoir. Lindt predstavuje tyčinku s jemnou vrstvou horkej čokolády a bohatou arómou lieskovcov až k jadru. Všetko, čo potrebujete pre dokonalý pôžitok, sa skrýva v tejto tyčinke.

Aróma tmavej čokolády, krehkosťou podobnej usušeným listom kakaovníka, chrániacich jeho bôby pred priamym slnkom, si získa srdcia tých, ktorí si vedia vychutnávať drobnosti života. V každom kúsku je s dojemnou precíznosťou umiestnené srdiečko z rozpoleného lieskového jadierka, obklopené krémovo-korenistou pastou z orieškov, rozplývajúcou sa na jazyku ako obláčik. Nugátová chuť sa prejavuje čoraz intenzívnejšie a na podnebí sa s každým zahryznutím pozvoľna rozlieha ľahkosť vanilkových tónov, ktoré v harmonickej symfónii nechávajú vyprchávať krémovú drevitosť lieskového orieška. Dlhá dochuť so suchým záverom sa nesie vo výrazných tónoch horkého kakaa s orieškovou vôňou, prerušovanou vanilkovou pauzou.

Zloženie: cukor, kakaová hmota, lieskové oriešky 13%, kakaové maslo, mliečny tuk, laktóza, sušené odstredené mlieko, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, emulgátor: sójový lecitín, arómy, obsah kakaovej sušiny v horkej čokoláde najmenej 45%. Môže obsahovať mandle.


Lindt

Švajčiarski majstri čokolády sa pri výrobe čokolády značky Lindt starostlivo zameriavajú na každý detail. A tak sa stala čokoláda Lindt symbolom tej najvyššej jemnosti, ktorú možno vo svete čokolády dosiahnuť. Na jej prípravu sa využívajú kvalitné kakaové bôby odrody Criollo a Trinitario. Tie sa melú, miešajú, roztierajú či ohrievajú- to všetko preto, aby vzniklo čokoládové potešnie rozplývajúce sa na jazyku. Vďaka unikátnym spojeniam so zaujímavými prísadami, si značka Lindt získala srdcia všetkých milovníkov dobrej čokolády.


PôvodŠvajčiarsko
DruhHorká čokoláda
Lepokbez lepku
Vajciabez vajec

1,40 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

28 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené