Nové Lindt tyčinka mliečna s celými lieskovcami 40g

Lindt tyčinka mliečna s celými lieskovcami 40g

0033

1,40 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 1 bonusový bod. Za váš nákupný košík celkom získate 1 bonusový bod ktoré možno transformovať do poukážky 0,05 €.


Nocciolatte je čokoládová tyčinka so zamatovou hebkosťou od Lindt, ktorá ulahodí každému správnemu gurmánovi. Krémová náplň totiž ukrýva oriešok s arómou čerstvosti so zmyselnou chrumkavosťou. Na malých veciach stoja tie veľké; stačí si dopriať chutnú pauzu s tyčinkou Nocciolatte a opäť pocítite radosť zo života a jeho každodenných rozmanitostí.

Každý dielik má smotanovo-krémovú arómu, pripomínajúcu sladké mlieko a nugát. Chuť s kakaovo-smotanovým úvodom prechádza v krátkom čase do tmavších, krémových podôb, z ktorých sa vynára drevitá sladkosť lieskového orieška. Po jeho odhalení si však doprajte chvíľu času. Nechajte ho na minútu obmäknúť na jazyku a vychutnajte si zatiaľ príjemne paralyzujúcu horkosť, ktorú pod sebou zanecháva. Kakaovo-vanilková aróma zahalí ústa do slastného oparu, v ktorom sa teraz otvára nová hra pre mäkké, lieskové srdce.

Zahryznutie prináša nevšedné tóny s umocnenou krémovosťou, ktorá skrzs mäkké úlomky vykazuje trpkú drevitosť, podobnú praženým šampiňónom. Táto drevitosť sa nestráca ani v strednej suchej dochuti, kde sa zväzuje so sladkým, nepatrne vanilkovým akcentom, spejúcim do korenistej bodky s drevitou pauzou.

Zloženie: cukor, kakaové maslo, lieskové oriešky 13%, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, sušené odstredené mlieko, laktóza, mliečny tuk, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, emulgátor: sójový lecitín, extrakt z jačmenného sladu, arómy. Môže obsahovať mandle.


 


Lindt

Švajčiarski majstri čokolády sa pri výrobe čokolády značky Lindt starostlivo zameriavajú na každý detail. A tak sa stala čokoláda Lindt symbolom tej najvyššej jemnosti, ktorú možno vo svete čokolády dosiahnuť. Na jej prípravu sa využívajú kvalitné kakaové bôby odrody Criollo a Trinitario. Tie sa melú, miešajú, roztierajú či ohrievajú- to všetko preto, aby vzniklo čokoládové potešnie rozplývajúce sa na jazyku. Vďaka unikátnym spojeniam so zaujímavými prísadami, si značka Lindt získala srdcia všetkých milovníkov dobrej čokolády.


PôvodŠvajčiarsko
DruhMliečna čokoláda
Vajciabez vajec

1,40 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

28 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené